Neįgaliesiems

A. Skurdelis: Apie vaikų treniravimą, sezoną „Neptūne“ ir aistrą salės futbolui

Aurimas Skurdelis yra tikras futbolo entuziastas – futbolininkas atstovauja Klaipėdos „Neptūno“ komandai, yra pastebima figūra Lietuvos salės futbolo padangėje ir, nepaisant savo užimtumo, šilutiškis dar randa laiko treniruoti vaikus.

Aurimas teigia, jog treniruodamas vaikus jaučia didelę atsakomybę, nes pasak futbolininko, treneriai vaikams tampa antraisiais tėvais. „Klaipėdos futbolo akademijoje dirbu nuo pirmos dienos, su Kęstučiu (Ivaškevičiumi aut. past.) pradėjome viską, darbas įdomus. Pirmi, antri, treti metai tokie, labiau mokslo metai, o ketvirtus metus dirbant jau truputį reikia laviruoti – žiūrėti, kas tinka vaikams, kas netinka. Ugdymas yra toks svarbus dalykas, mes esame kaip antri tėčiai tiems vaikams. Ką jie pasisems iš mūsų, su tuo bagažu toliau ir eis. Man patinka šiuo metu, viskas puikiai ir judame gera linkme.

Prisimenu pirmas rungtynes ir kaip po pralaimėjimo visi vaikai verkė. Aš pats nežinojau ką daryti. Tokia įdomi patirtis ir iššūkių visokių būna, tikrai“, – šypsojosi A. Skurdelis.

Aurimas Skurdelis praeitą sezoną išbandė savo jėgas LFF II lygoje. Aurimas džiaugėsi puikiomis sąlygomis „Neptūno“ klube ir tiki, kad kitą sezoną pavyks pakilti į LFF Pirmą lygą. „LFF II lygoje dar neteko žaisti. „Neptūno“ organizacija, visi treneriai – labai gražiai viskas piešiasi: pradedant nuo finansų, nuo visų sąlygų, viskas yra padaryta puikiai, mums liko tik įgyvendinti tikslus. Buvo iškeltas tikslas patekti į Pirmą lygą ir tapti LFF II lygos nugalėtojais. Gaila, po labai įdomių rungtynių nepavyko nugalėti, bet judame teisinga linkme, visi įdeda šimtą procentų ir jeigu viskas gerai klostysis, manau, kad kitais metais sulauksite mūsų Pirmoje lygoje ir žiūrėsime, kaip tenais klostysis“ , – pasakojo salės futbolo rinktinės žaidėjas.

Salės futbolo rinktinės puolėjas pasižymi rezultatyvumu – žaidėjas iki šiol Gargžduose vadinamas įvarčių mašina. Pats žaidėjas teigia, jog pripažinimas – malonus, tačiau jo nesureikšmina. „Nežinau, man gal pavyksta tinkamoje vietoje, tinkamu laiku atsidurti. Įmušu, bet kad ten daug įvarčių įmušęs – nepasakyčiau. Per sezoną gal apie 20 įvarčių, yra kas ir daugiau įvarčių įmuša mano komandoje. Ar įvarčių mašina – malonu, kad taip vadina, bet man įvarčiai nėra svarbiausia. Man gal net yra smagiau atlikti rezultatyvų perdavimą, kokį gražesnį, nei įmušti įvartį“, – teigė A. Skurdelis.

Lygindamas salės ir lauko futbolą, A. Skurdelis išskyrė žaidimo greitį. Futbolininkas teigė, jog salės futbole kiekviena sekundė gali būti lemiama. „Mažas plotas, labai mažai laiko galvoti. Salės futbolas – labai dinamiškas, atrodo, kad tu turi tik sekundę laiko. Tarkime, lauke yra tokių situacijų, kur tau praradus kamuolį, tave gali pasaugoti, o salės futbole – jeigu paskutinis prarasi kamuolį, tai jau viskas, tada jau gali būti pavojus mūsų vartams“, – kalbėjo A. Skurdelis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS