Neįgaliesiems

A. Souza – antrą kartą geriausias jaunasis Optibet A lygos mėnesio žaidėjas

Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos legionierius iš Brazilijos Alexas Souza šių metų „Optibet A lygoje“ ir toliau demonstruoja gerą žaidimą.

21-erių brazilas tapo geriausiu rugsėjo mėnesio jaunuoju žaidėju – tai paaiškėjo suskaičiavus žurnalistų bei tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsus. Tokio pat įvertinimo „Hegelmann“ klubo atstovas buvo sulaukęs liepą.

A. Souzai bus įteiktas lygos rėmėjo sanatorijos „Gradiali“ prizas.

Rugsėjo mėnesį brazilas visuose keturiuose mačuose rungtyniaudavo nuo pirmųjų minučių ir dvikovoje su Telšių „Džiugu“ pelnė pergalingą įvartį. Šiame sezone įprastai krašte rungtyniaujantis žaidėjas per 29 susitikimus pasižymėjo 7 kartus bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Mėlynai baltų futbolininkas tikisi individualiai sėkmingą sezoną įprasminti geru komandos finišu.

„Rugsėjis mums buvo produktyvus mėnuo, sugebėjome išlaikyti savo tikslus ir aš džiaugiuosi galėdamas padėti komandai atliekant savo vaidmenį.

Praėjusį sekmadienį, kaip profesionalus futbolininkas, žaidžiau savo pirmąjį finalą, esu dėl to labai laimingas. Kita vertus, liūdna, bet toliau darbuojamės ir sekmadienį sieksime surengti kitokį pasirodymą“, – pasakojo A. Souza.

Kovo mėnesį geriausiu jaunuoju žaidėju buvo išrinktas Gargždų „Bangos“ puolėjas Darius Zubauskas, balandį – FA „Šiauliai“ saugas Emilis Gasiūnas, gegužę – į Lenkijos čempionatą persikėlęs buvęs Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjas Saidas Hamuličius, birželį – A. Souzos komandos draugas Augustinas Klimavičius, rugpjūtį – Vilniaus „Žalgirio“ vidurio gynėjas Kipras Kažukolovas.

alyga.lt informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS