Neįgaliesiems

A. Stecenko atsistatydina iš MaFA prezidento pareigų

2018 metų spalio 8 dieną vyko Lietuvos masinio futbolo asociacijos valdybos posėdis, kurio metu Lietuvos masinio futbolo asociacijos prezidentas Anatolijus Stecenko pranešė apie atsistatydinimą iš prezidento pareigų. Todėl buvo nuspręsta šaukti neeilinį visuotinį Asociacijos narių susirinkimą.

Patvirtinta neeilinio visuotinio Asociacijos narių susirinkimo data ir vieta – lapkričio 5 d. 18.00 val., Nacionalinė futbolo akademija, Aukštaičių g. 51, Kaunas.

Neeilinio visuotinio narių susirinkimo darbotvarkė:

1. Susirinkimo sekretoriaus rinkimai;
2. Susirinkimo reglamento tvirtinimas;
3. Balsų skaičiavimo komisijos tvirtinimas;
4. Prezidento atsistatydinimo patvirtinimas;
5. Prezidento rinkimai.

7.4. Asociacijos nariai informaciją apie teikiamą kandidatą užimti Prezidento postą pateikia Asociacijos Valdybai ne vėliau kaip likus 10 (dešimčiai) dienų iki Visuotinio narių susirinkimo, nurodydami siūlomo asmens vardą, pavardę, asmens kodą ir gyvenamosios vietos adresą.

Pagal Asociacijos įstatus kandidatai į Asociacijos prezidentus bus patvirtinti ne vėliau nei 7 dienos iki neeilinio visuotinio Asociacijos narių susirinkimo.

Kandidatūros priimamos ne vėliau nei 10 dienų iki neeilinio visuotinio Asociacijos narių susirinkimo.

Kandidatūros teikiamos el.paštu i.marcinkevicius@lff.lt, taip pat adresu Stadiono g. 2, Vilnius. Prieš pateikiant kandidatūrą prašome susisiekti telefonu 862603234 (Ignas Marcinkevičius, MaFA direktorius)

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS