Neįgaliesiems

A. Šteinas: "Bosniai favoritai, bet mes neturime ko prarasti"

Gal kiek netikėtai, tačiau UEFA salės futbolo taurės turnyro atrankos varžybų D grupėje Panevėžio „Baltija“ iškovojo dvi pergales ir turi visus šansus iškovoti bilietą į kitą etapą.

Linas Jocius, Sekunde.lt

Antrosiose rungtynėse Panevėžyje ketvirtadienį Lietuvos čempionė „Baltijos“ komanda 4:2 (1:0) nugalėjo „Lynx“ (Gibraltaras) ekipą ir kartu su Sarajevo „MNK Centar“ savo sąskaitoje šiuo metu turi po 6 taškus.

Jau net 8-tą kartą šiame UEFA salės futbolo taurės turnyre dalyvaujantis 35-erių Arūnas Šteinas dar trečiadienį po pirmosios dvikovos komandos draugus įspėjo, kad sunkiausias – antrasis mačas.

„Fiziškai labai sudėtingos rungtynės, kol mes išsijudinome, tik paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis pavyko pasižymėti. Antrajame kėlinyje jau buvo lengviau. Svarbiausia – laimėjome, viskas gerai. Šeštadienį lemiamas mačas. Bosniai – favoritai, bet tai nereiškia, kad mes jų turime bijoti, nes mes neturime ko prarasti. Žaisime tik dėl pergalės, bandysime juos nugalėti. Esame visi sveiki, niekas neturi traumų, niekas neprisirinko kortelių. Penktadienį pailsėsime ir šeštadienį būsime pasiruošę lemiamai kovai“, – po ketvirtadienio rungtynių kalbėjo vienas komandos lyderių A. Šteinas.

„Rungtynių pabaiga nekėlė didelės intrigos, pirmavome, kontroliavome situacija, jie nors ir pasižymėjo pora kartų, daugiau realesnių galimybių mačo gale svečiai neturėjo“, – rungtynes komentavo A. Šteinas.

Vartininkas Aidas Skeiverys ketvirtadienį ilsėjosi, vartus gynė klubo naujokas Erlandas Duršlikas. Dar trečiadienį Aidas džiaugėsi stipria žiūrovų parama ir išskirtine atmosfera arenoje.

„Puikus įspūdis, kai palaiko savi žiūrovai. Tikrai nesigailime, kad parodėme iniciatyvą žaisti namuose, nors buvo svarstymų galbūt varžytis kitoje šalyje. Čia turime geras sąlygas, turnyro organizacija – aukštame lygyje“, – apie Panevėžyje vykstantį UEFA salės futbolo taurės turnyrą kalbėjo vartininkas A. Skeiverys.

Pasak trenerio Aurelijaus Vekeroto, bosniai išsiskiria technišku, brandžiu žaidimu, tą jie įrodė įveikę Stambulo komandą, o pirmoje akistatoje bosniams neprireikė maksimalių pastangų siekiant pergalės prieš Gibraltaro atstovus.

Likus vienerioms rungtynėms iki turnyro pabaigos, SK „Baltija“ ir Sarajevo „MNK Centar“ dalinasi pirma vieta D grupėje. Turkijos komanda „SK Istanbul Universitesi“ ir Gibraltaro „FC Lynx“ turi po 0 taškų.

Po dvi pergales iškovojusios Panevėžio ir Sarajevo ekipos šeštadienį 14.30 val. kausis dėl pirmosios vietos grupėje ir vienintelio kelialapio į kitą etapą.

Nuo 2010-ųjų nei vienai Lietuvos komandai nėra pavykę įveikti pirmojo atrankos turnyro ir patekti į antrąjį atrankos turnyrą.

Antrojo atrankos etapo kovos vyks Italijoje spalio 11-16 dienomis, D grupės nugalėtojas kovos su Lisabonos „Sporting“ (Portugalija), „Halle-Gooik“ (Belgija), „Real Rieti“ (Italija). Čia stipriausios komandos pateks į UEFA Elitinį salės futbolo turnyrą.

“Baltijos” įvarčiai per pirmas dvejas rungtynes:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS