Neįgaliesiems

Airijoje WU-16 rinktinė gavo vertingų pamokų

Lietuvos merginų WU-16 rinktinė praeitą savaitę dalyvavo UEFA Jaunųjų talenčių turnyre Airijoje, kur išbandė jėgas su trimis bendraamžių komandomis.

Ievos Kibirkšties treniruojamoms auklėtinėms tai buvo antrosios kontrolinės varžybos po įvykusio turnyro Slovėnijoje balandį. Airijoje lietuvės startavo pralaimėjimu Danijai 0:7, antrajame susitikime 0:5 nusileido šeimininkėms, o paskutiniame susitikime turėjo pripažinti Šiaurės Airijos pranašumą 0:5.

„Šiame turnyre nustatė tikslus tiek žaidėjams, tiek trenerių štabui. Pirminis tikslas žaidėjams buvo kautis kaip liūtams kiekviename mače. Ką tai reiškia? Trumpai tariant – kovoti dėl kiekvieno kamuolio, kovoti kaip komanda tiek gynyboje, tiek puolime nepaisant to, kas yra mūsų varžovai. Mums sunkiai sekėsi tai daryti pirmosiose rungtynėse, bet pamažu įsibėgėjome ir paskutiniajame mače su Šiaurės Airija  matėsi patobulėjimas viso susitikimo metu“, – sakė I.Kibirkštis.

„Pati komanda stipriai patobulėjo, ypač taktinių sumanymų atžvilgiu bei psichologiškai. Dabar mums svarbiausia yra patobulinti savo fizinį pasiruošimą, kad tai taptų mūsų jėga ir merginos galėtų žaisti aukštu tempu kelis mačus iš eilės.“

Mūsų komanda toliau ruošiasi kitais metais vyksiančiame Europos čempionatui Lietuvoje. Birželio 13-16 dienomis Vilniuje vyks treniruočių stovykla, o kitas turnyras laukia liepos 23-25 dienomis, kai komanda išvyks į Estiją žaisti Baltijos taurės varžybų.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS