Neįgaliesiems

Aiškėja naujo Futsal sezono kontūrai

Naujasis Futsal A lygos sezoną numatoma pradėti lapkričio 6 dieną. Tai nuspresta penktadienio vakarą vykusiame klubų ir Lietuvos salės futbolo asociacijos susirinkime.

Čempionato dalyvių skaičius turėtų paaiškėti kitos savaitės pradžioje. Savo dalyvavimą 2016/2017 metų sezone jau patvirtino Panevėžio „Baltija“, Vilniaus „Bekentas“, Radviliškio „Lokomotyvas“, Vievio „Vievio žiedas“, Mažeikių „VIP“, Kauno „Vytis-Zenitas“, “Celsis”, „Inkaras“ bei „Arsenalas“.

Susirinkime taip pat buvo pristatytos dvi galimos varžybų sistemos. Pasiūlyta čempionate žaisti dviejų ratų arba vieno rato ir atkrintamųjų varžybų principu. Taip pat klubai turės pateikti savo pasiūlymus dėl naujų varžybų nuostatų redakcijos. Naujus Futsal A lygos čempionato nuostatus peržiūrės Lietuvos salės futbolo asociacijos valdyba ir tvirtins LFF Vykdomasis komitetas.

Klubai buvo supažindinti su artimiausiu rinktinės tvarkaraščiu. Jau aišku, jog gruodžio 9-11 dienomis Latvijoje vyks Futsal Baltic Cup turnyras, o kitą savaitę paaiškės Lietuvos rinktinės varžovai sausio pabaigoje vyksiančiame atrankos į Europos čempionatą turnyre.

Klubų atstovai savo teorines bei praktines žinias galės pagilinti FIFA Futsal trenerių kursuose, kurie vyks Kaune, lapkričio 2-6 dienomis. Kursus ves lektorius iš Kroatijos Mico Martičius.

Posėdyje aptartas Futsal klubų licencijavimas, jaunimo ir moterų Futsal čempionato įkūrimas bei galimybės glaudžiau bendradarbiauti su universitetais bei aukštosiomis mokyklomis, kurios turi geras sąlygas organizuoti Futsal varžybas.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS