Neįgaliesiems

Aiškios „Betsafe Futsal A lygos“ atkrintamųjų varžybų datos

Lietuvos salės futbolo asociacija (LSFA) posėdyje patvirtino 2018-19 m. „Betsafe Futsal A lygos“ sezono atkrintamųjų varžybų datas, o asociacijos direktorius Remigijus Daugėla teigia, kad čempionato pabaiga nusimato būti labai intriguojanti.

Reguliarus Lietuvos salės futbolo aukščiausios lygos sezonas baigsis kovo 3-4 dienomis. Atkrintamosios varžybos prasidės pirmosiomis pusfinalio rungtynėmis kovo 9-10 dienomis ir tęsis iki kovo 30-31 d. vyksiančių finalų antrųjų rungtynių.

Atkrintamosiose varžybose atskirose  pusfinalių porose žais keturios aukščiausias vietas reguliariajame sezone užėmusios komandos. Pirmoje pusfinalio poroje rungtyniaus pirmąją ir ketvirtąją vietą užėmę klubai, o kitoje poroje susitiks antrąją ir trečiąją vietas užėmusios komandos. Pusfinaliai ir finalai yra sudaryti iš dviejų rungtynių, o poros nugalėtojais taps ta komanda, kuri bus surinkusi daugiau taškų.

„Siekiame judėtį į priekį ir remtis gerąja užsienio praktika rengiant futsalo varžybas. Toks atkrintamųjų varžybų formatas buvo priimtas sezono pradžioje pačių klubų, kurie sutiko, jog lygos formatas būtų keičiamas. Šis formatas nėra naujai išrastas darinys – pavyzdžiui, jį naudoja viena stipriausių pasaulio futsal lygų Brazilijoje ir tai įneša intrigos ne tik atkrintamųjų varžybų metu, bet dar iki jų. Komandos dabar turi daug didesnę motyvaciją reguliariajame sezone finišuoti ne tik aukščiausiose pozicijose, bet ir trečioje-ketvirtoje vietose, kurios garantuotų vietas pusfinaliuose. Dabartinė kova „Betsafe Futsal A lygos“ čempionate patvirtina, jog galime laukti kvapą gniaužiančio finišo“, – teigė LSFA direktorius Remigijus Daugėla.

Nuo sausio 20 dienos Lietuvos „Betsafe Futsal A lygos“ bent vienos turo rungtynes bus tiesiogiai transliuojamos papildomai ir per Sport1 televiziją. Prieš rungtynes bus rodoma speciali laida, skirta futsalui. Pasak R. Daugėlos, svarbiausias turnyro kovas sezono pabaigoje taip pat planuojama transliuoti plačiąjai televizijos auditorijai: „Futsalas Lietuvoje juda į priekį, todėl žengiame dar vieną žingsnį platesnės jo sklaidos link. Norime, jog ne tik šios sporto šakos entuziastai, bet ir neutralūs žmonės susipažintų su futsalo sporto šaka, pradėtų domėtis šiuo aistringu ir dinamišku komandiniu sportu!“

Šiuo metu „Betsafe Futsal A lygoje“ vyksta antrasis ratas. Čempionate pirmauja Kauno „Vyčio“ klubas (24 tšk.). Toliau rikiuojasi Jonavos „Vikingai“ (19 tšk.), Gargždų „Pramogos-SC“ (15 tšk.) ir Vilniaus „Turbotransfers“ komandos (13 tšk.).

Atkrintamųjų rungtynių (pusfinalių) tvarkaraštis:
Pirmosios rungtynės: Kovo 9-10 d.
Antrosios rungtynės: Kovo 16-17 d.

Atkrintamųjų rungtynių (finalas ir rungtynės dėl 3 vietos) tvarkaraštis:

Pirmosios rungtynės: Kovo 23-24 d.
Antrosios rungtynės: Kovo 30-31 d.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS