Neįgaliesiems

Akademijos auklėtiniai rinkosi į kalėdinę šventę

Šiaulių futbolo akademijos renginyje „Kalėdos Kitaip” dalyvavo gausus būrys ŠFA auklėtinių bei jų artimieji.

Šventinis renginys vyko daug sporto šakų apjungiančioje KANE`S arenoje. Čia sugūžėjo apie 600 žmonių, o net apie 400 iš jų aktyviai leido laiką bei dalyvavo įvairiose, Šiaulių futbolo akademijos trenerių paruoštose, rungtyse.

Renginys startavo Šiaulių futbolo akademijos vadovės Redos Mockienės bei Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos prezidento Vytauto Vaškūno sveikinimo žodžiais. R. Mockienė dėkojo visiems susirinkusiems dalyviams bei palinkėjo pačių geriausių emocijų, o V. Vaškūnas teigė, jog pamatęs tokį gausų dalyvių skaičių liko nustebęs ir suprato, jog futbolas Šiauliuose buvo, yra ir tikrai bus.

Po sveikinimo žodžių, dalyviai buvo suskirstyti į mažesniųjų ir vyresniųjų grupes, o kiekvienos grupės dalyvių laukė po aštuonias stoteles, kuriose jie atlikinėjo įvairias užduotis ar išbandė vieną ar kitą sporto šaką.

Mažųjų dalyvių grupėje visuose stolėse vyravo puiki nuotaika bei visi jaunieji futbolininkai puikiai atliko trenerių paruoštas užduotis. Vyresniųjų grupėje daugiausiai teigiamų emocijų sukėlė rungtys smėlio aikštėse. Šiose aikštelėse dalyviai išbandė naujovę Šiauliuose – pliažo futbolą bei pliažo futbolo tinklinį.

Po visų atliktų užduočių ir rungčių, renginio svečias V. Vaškūnas ir Šiaulių apskrities futbolo federacijos prezidentas Gintaras Radavičius apdovanojo Šiaulių FA regionės lygos U-15 bei U-19 komandas. Šiaulių futbolo akademija jauniesiems šventės dalyviams įteikė simbolines dovaneles, o vyresnio amžiaus ŠFA komandoms įteikė boulingo kuponus. Po išdalintų dovanų visi renginio dalyviai įsiamžino bendroje nuotraukoje, o šventės dalyviai dėkojo Šiaulių futbolo akademijai už puikiai praleistą laiką.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS