Neįgaliesiems

Aktyvi ir smagi mokslo metų pabaiga – LFF stadione

Mokslo metų pabaigai puikiai tinka ir futbolo stadionas. Tą pademonstravo Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla, kurios nariai šurmuliavo LFF stadione ir žaidė futbolą.

P. Mašioto mokykla neturi futbolo aikštelės, tad vaikai dažnai spardo kamuolį tiesiog mokyklos kieme ir trūksta sąlygų žaisti futbolą. Visgi mokyklos administracija ėmėsi iniciatyvos ir nusprendė nudžiuginti savo auklėjamus mokinius surengdami šventę didžiausiame Vilniaus stadione.

Į LFF stadioną sugužėjo apie 400 vaikų ir dar beveik šimtas mokytojų, mokyklos administracijos narių, kurie aktyviai įsitraukė į žaidimus, o taip pat susitiko su Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkais. Taip mokykla pažymėjo savo mokslo metų baigimą.

„Iš tiesų, tai buvo nuostabi šventė visiems. Mūsų mokykloje futbolas yra labai populiarus ir mes nekalbame vien apie berniukus, bet ir mergaites. Futbolo aikštės nebuvimas yra vienas skaudžiausių dalykų, bet mes nusprendėme, kad tai galime pamiršti nueidami į stadioną ir tiesiog surengdami sau smagų renginį“, – sakė P. Mašioto mokyklos direktorė Juratė Mikulskienė.

„Patys vaikai aktyviai dalyvavo ir sportavo, o po šventės liūdėjo, kad ji baigėsi ir klausė, kada kitą kartą ateisim į stadioną. Aš manau, kad mes tikrai sugrįšime, nes tai buvo nuostabi patirtis, kurią, kaip gerąją praktiką, galėsime pateikti ir susirinkimuose. Tikiuosi, kad tokia futbolo šventė gali tapti gera mūsų mokyklos tradicija”, – teigė J. Mikulskienė.

Direktorė taip pat pažymėjo, kad futbolu gali būti skiepijamos atitinkamo vertybės vaikams ir tai, jog futbolas nėra vien žaidimas: „Mes žiūrime į futbolą ne tik, kaip į gerą laiko praleidimo būdą. Visgi tai yra komandinis sportas, todėl per futbolą galime skatinti solidarumo, pagarbos ir bendruomeniškumo savybes“.

P. Mašioto iniciatyva išsinuomoti LFF stadioną gali pasekti ir kitos mokyklos. Daugiau informacijos apie LFF stadiono veiklą rasite paspaudus šią nuorodą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS