Neįgaliesiems

Alytuje Lietuvos čempionės išbandė jėgas su vietos veteranais

Tęsdama pasirengimą UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrui Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda sužaidė dar vienas kontrolines rungtynes – šįkart Lietuvos čempionių varžovai buvo vyrai.

Prie Alytaus stadiono vejos besipratinanti komanda, kuriame rugpjūčio 7–13 dienomis ir vyks didžioji dalis atrankos turnyro rungtynių, trečiadienio vakarą stojo į kovą su Alytaus futbolo veteranais.

Po intriguojančios kovos šiaulietės rezultatu 2:3 turėjo pripažinti garbingai ir korektiškai su merginomis rungtyniavusių alytiškių pranašumą.

Įvarčius „Gintros-Universiteto“ komandai pelnė Noel Baham ir Ana Alekperova.

Komanda nuo pirmadienio stovyklauja Alytuje, o penktadienį sugrįš į Šiaulius. Sekmadienį Rimanto Viktoravičiaus auklėtinių Rygoje lauks Baltijos moterų futbolo lygos rungtynės su vietos Rygos futbolo mokyklos futbolininkėmis.

Tai dar nebus paskutinės rungtynės prieš UEFA moterų Čempionių lygos atranką. Generalinė repeticija numatyta rugpjūčio 1 -ą dieną 18 val. Šiaulių miesto savivaldybės centriniame stadione, kur „Gintra-Universitetas“ priims Kazachstano čempionę Šymkento „BIIK-Kazygurt“ komandą. Pastarajai tai taip pat bus paskutinės kontrolinės rungtynės prieš startą Čempionių lygos atrankoje Rygoje.

„BIIK-Kazygurt“ klubas – ne tik daugkartinis Kazachstano čempionas, bet ir grėsminga varžovė visiems UEFA moterų Čempionių lygos varžybose. Gausiu legionierių skaičiumi besiremianti ekipa praėjusį sezoną kelionę link Čempionių lygos trofėjaus baigė ten pat, kur ir „Gintra-Universitetas“ – aštuntfinalyje. Kazachių žygį nutraukė vėliau Čempionių lygoje triumfavusios “Lyon” futbolininkės.

„Gintros-Universiteto“ ir „BIIK-Kazygurt“ keliai Čempionių lygoje buvo susikirtę 2016 metų sezone. Tuomet Airijoje vykusiame atrankos turnyre varžovės laimėjo susitikimą 3:0 ir žengė į kitą etapą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS