Neįgaliesiems

Alytuje – Žydrūno Karčemarsko atsisveikinimo rungtynės

Lietuvos futbolo legenda Žydrūnas Karčemarskas trečiadienį galutinai padės tašką savo karjeroje. Jo jaunystės draugas, dabartinis Alytaus DFK „Dainavos“ klubo prezidentas, Žydrūnas Lukošiūnas ilgamečiam Lietuvos rinktinės vartininkui nusprendė surengti atsisveikinimo rungtynes.

Pirmasis Ž. Karčemarsko karjeros klubas Alytaus „Dainava“ varžėsi prieš buvusių komandos draugų rinktinėje sudarytą „Legendų“ ekipą. Prie pastarosios surinkimo daugiausiai dirbo buvęs Ž. Karčemarsko agentas Valerijus Mižigurskis.

„Be abejo, visų pirma, norisi padėkoti už pastangas organizatoriams. Smagu bus su visais darsyk pasibūti kartu“, – sportas.lt sakė 37 metų Ž. Karčemarskas.

Paskutinius trejus karjeros metus vartininkas žaidė Turkijos „Osmanlispor“ ekipoje, tačiau praėjusią vasarą, nepaisant keleto klubų pasiūlymų tęsti karjerą, nusprendė padėti tašką.

„Paskutiniai karjeros metai buvo vieni sunkesnių. Aišku, jei dar būčiau sulaukęs itin įdomaus pasiūlymo, gal būčiau metams likęs futbole, tačiau… imtis bet ko nesinorėjo. Buvau pasiilgęs Lietuvos, pasiilgęs namų, todėl pasakiau sau, kad užteks. Ir visiškai nesigailiu to. Vaikučiai maži, tad daugiau laiko pabūnu su jais, dažnai būnu sodyboje, žvejoju. Jau sulaukiu pasiūlymų kažko imtis, tačiau neskubu, nes man reikia daugiau laiko atsipūsti, atsigauti, pailsėti. Norisi būti prie futbolo, bet ne pačiame futbole.

Nuo mano paskutinių oficialių rungtynių jau yra prabėgę metai, todėl visiškai esu apsipratęs su mintimi, kad viskas baigta. Svarbiausia, kad bus geras laikas su mano pirmąja komanda bei su žmonėmis, kurie vienu ar kitu karjeros metu buvo mano sąjungininkai. Tikrai jaučiuosi pagerbtas“, – pasakojo Ž. Karčemarskas.

Sportas.lt info.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS