Neįgaliesiems

Ambicingam „Nevėžiui“ reikia laiko

Besibaigiančią futbolo žiemą Kėdainių „Nevėžis“ iš visų pirmosios lygos klubų paskelbė turbūt daugiausia gerų žinių apie save. Nauji rėmėjai. Nauji legionieriai iš tolimų kraštų. Naujas – nors, aišku, ne visai – treneris.

Vitalijus Stankevičius grįžo į Kėdainius. Patyręs treneris su šio miesto komanda praėjusį dešimtmetį dukart iškovojo pirmosios lygos bronzą, o pirmasis jo sugrįžimas į „Nevėžį“ užpernai pasižymėjo tuo, kad iš jaunos ir nepatyrusios komandos buvo išspausta ketvirtoji vieta, atnešusi V. Stankevičiui geriausio lygos trenerio prizą.

Grįžęs antrą sykį į kortų malką, iš kurios dėlios 2018-ųjų kėdainietiško futbolo pasjansą, treneris iš karto gavo keletą galimų kozirių: prie komandos prisidėjo argentinietis Rodrigo Anzorena, urugvajietis Nicolasas Noriega ir japonas Tohru Kobayashi.

Mums reikia laiko. Taip Kėdainių klubo direktorius Saulius Skibiniauskas kalba ir apie legionierių adaptaciją Lietuvoje, ir apie daugelį kitų dalykų.

„Užsieniečiai atvyko gana vėlai. Bet kitaip turbūt ir negalėjo būti – minus 20 laipsnių temperatūra mes juos būtume tik išgąsdinę“, – svarstė direktorius.

Šalčiai pakenkė visam komandos pasirengimui. Dėl jų „Nevėžiui“ teko atšaukinėti kontrolines rungtynes, sutriko pratybų procesas, nes treniruotis manieže kėdainiečiai neturėjo sąlygų.

Ir vėl – komandai reikės laiko. „Tikiuosi, kad tai įvyks anksčiau, bet gali būti, kad įsivažiuosime tik iki vasaros“, – nuogąstavo S. Skibiniauskas.

„Nevėžyje“ lieka patyrę gynėjas Rolandas Slepakovas, atakuojantys žaidėjai Aretas Gėgžna ir Evaldas Kugys. S. Skibiniausko nuomone, „Nevėžis“ neprarado gyvybiškai svarbių futbolininkų: „Nebuvo taip, kad kažkas nuspręstų išeiti į stipresnę komandą. Permainos – planinės: kai kurie žaidėjai baigia karjerą, kai ką nusprendžiame keisti patys“.

Pernai Mariaus Skinderio treniruota komanda sezoną baigė septinta. „Mes ir tada turėjome ambicijų. Visada jų turime, – lygindamas praėjusio ir šio sezono siekius sakė S. Skibiniauskas. – Tiesiog kartais pavyksta, kartais – ne“.

Tačiau „Nevėžio“ direktorius varžovams iš karto pasiuntė žinią – septinta vieta kėdainiškių netenkins. Tarp eilučių – tikslas iškovoti medalius? „Mes mėgstame sakyti – reikia laimėti vienas rungtynes po kitų“, – nuo tiesioginio atsakymo į šį klausimą išsisuko direktorius. Derėtų manyti, kad jei daug patirties ir futbolo išminties sukaupusiam V. Stankevičiui iš veteranų, perspektyvaus Kėdainių jaunimo ir užsienio legiono pavyks sulipdyti darnų ansamblį, laimėtomis rungtynėmis „Nevėžis“ šiemet gali mėgautis dažnai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS