„AMK Litimbera“ laimėjo Klaipėdos rajono salės pirmenybes

Sausio 27 dieną paaiškėjo stipriasios Klaipėdos rajono I lygos ekipos.

„“

Nuo lapkričio 2 dienos šešios ekipos – „GP-Taškas“, „Gargždų rangos darbai“, AMK Litimbera“, „Koralas“, AJE ir Jaunimas“ – pirmajame pirmenybių etape tarpusavyje varžėsi dviejų ratų sistema. Paskutiniame pirmojo etapo susitikime tarp „AMK Litimbera“ ir „GRD“ komandų sprendėsi, kuri iš jų pateks į aantrąjį etapą. „GRD“, norint patekti į kitą etapą reikėjo pergalės trijų įvarčių skirtumu, tačiau pasiekta pergale 7:5 neleido jiems tęsti kovos dėl medalių.

Pirmajame pusfinalyje tarp reguliariame sezone nei karto pralaimėjimo nepatyrusio „Koralo“ ir paskutinę minutę kelialapį į stipriausiųjų ketvertą iškovojusios „AMK Litimbera“ vyko permaininga kova. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 10 minučių „Koralas, vedamas rezultatyviai rungtyniavusių D.Lukošiaus ir A.Skurdelio, pirmavo 4:2, tačiau O.Abromavičiaus ir A.Staponkos įvarčiai išplėšė „AMK Litimbera“ komandai lygiąsias. Baudinių serijoje prireikė net 9 smūgių, o pergalę šventė „AMK Litimbera“.

Antrajame pusfinalyje „GP-Taško“ komanda po A.Butkaus ir E.Bračkaus įvarčių greitai įsiveržė į priekį. Antrojo kėlinio pradžioje A.Butkus pasižymėjo dar kartą ir atrodė, kad nulėmė rungtynių baigtį. Tačiau šeši „AJE“ komandos įvarčiai be atsako nubraukė „taškiečių“ viltį apginti praėjusiais metais iškovotą nugalėtojų vardą.

Rungtynėse dėl 3-os vietos „Koralas“ po pirmojo kėlinio pirmavo 2:1. Antrajame kėlinyje rungtynės vyko „kaip ant svarstyklių”: antroje kėlinio pusėje „Koralas“ dar pirmavo 5:4, tačiau „GP-Taškas“, išnaudojęs kiekybinę persvarą, persverė rezultatą savo naudai – 7:5.

Finaliniame susitikime dominavo gynybiniai veiksmai ir patikimai rungtyniavę vartininkai. Po S.Alsio ir O.Abromavičiaus įvarčių „AMK Litimbera“ užtikrintai pirmavo, tačiau antro kėlinio pabaigoje „AJE“ perėmė iniciatyvą ir M.Bučas rezultatą sušvelnino. Per paskutines tris susitikimo minutes „AMK Litimbera“ gelbėjo ne tik pasiaukojančiai rungtyniavę žaidėjai, bet ir virpstas. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo „AMK Litimbera“ pergalę 2:1.