Ankstyvas įvartis nepadėjo – pirmoje dvikovoje septyniolikmečiai pralaimėjo slovakams

Lietuvos vaikinų U17 rinktinė antradienio vakarą sužaidė pirmąsias iš dviejų draugiškų rungtynių Slovakijoje su šios šalies bendraamžiais.

Pirmame susitikime lietuvaičiai su varžovais įmušė ankstyvą įvartį, tačiau po pertraukos praleido du ir pralaimėjo 1:2 (1:0).

Antrasis susitikimas vyks po poros dienų – ketvirtadienį. Primename, kad šių metų spalį rinktinė rungtyniaus Europos čempionato atrankos turnyre Sakartvele, kur jų varžovais bus šeimininkų, Danijos bei Austrijos rinktinės.

Į kitą etapą pateks pirmos dvi grupės komandos bei penkios geriausios trečias vietas užėmusios ekipos.

Antradienio rungtynėse Lietuvos rinktinės startas susiklostė puikiai – jau antrą rungtynių minutę lietuvių snaiperis Nedas Garbaliauskas išvedė mūsų rinktinę į priekį.

Lietuviai pirmavo labai didelę rungtynių dalį, tačiau išlaikyti pergalingos persvaros nesugebėjo – pačioje antro kėlinio pabaigoje varžovai rezultatą išlygino, o jau per pridėtą laiką įmušė ir pergalingą įvartį ir taip iškovojo pergalę.

Draugiškų vaikinų U17 rinktinių rungtynių statistika

Slovakija – Lietuva 2:1 (0:1)

NTC Senec stadionas, Senecas; teisėjas – Tomašas Batizas.

Įvarčiai: 88 min. ir 90+2 min. Karolis Blaško (Slovakija); 2 min. Nedas Garbaliauskas (Lietuva);

Įspėti: 62 min. Dominikas Balogas, 90 min. Karolis Blaško (Slovakija); 81 min. Dovydas Balsys, 89 min. Jordanas Ališauskas;

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Ugnius Semaška, Emilis Kirliauskas (78 min. Dovydas Balsys), Armandas Raudonis (62 min. Arminas Ališauskas), Matias Pastori, Rokas Katkauskas (22 min. Vilius Kondrotas (62 min. Ernestas Zdanovič)), Nedas Garbaliauskas, Brooklyn Leipus (78 min. Matas Pušnys), Matas Ambrazaitis, Ugnius Zenkovas (62 min. Jordanas Ališauskas), Gustas Geštautas (46 min. Matas Klimas), Edgaras Bierontas;

Atsargoje: Ernestas Lysionok, Majus Žižys.