Antrą pergalę Baltijos lygoje „Gintra-Universitetas“ iškovojo Kaune

Baltijos moterų lygos čempionių titulą ginantis Šiaulių „Gintros-Universiteto“ klubas pasiekė antrą pergalę šiame turnyre. 2-ame ture Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės Kaune 3:1 (2:1) įveikė vietos „Kauno Žalgirio“ komandą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė.

Susitikimą greitu įvarčiu pradėjo viešnios iš Šiaulių. Po tikslaus Jelenos Čubrilo smūgio 6-ąją rungtynių minutę į priekį išsiveržė šiaulietės – 1:0. Vis tik persvaros ilgai išsaugoti nepavyko ir po klaidos aikštės viduryje kamuolį iš labai toli į Emilijos Kaselytės ginamus vartus pasiuntė Rimantė Kunickaitė. Šis šaltas dušas davė teigiamą postūmį Lietuvos čempionių žaidimui.

Kamuolį užtikrintai kontroliavusios „Gintros-Universiteto“ futbolininkės pavojingais išpuoliais grasino varžovių vartams, o tikslą pavyko pasiekti 33-ąją minutę, kai ta pati J. Čubrilo baudos aikštelėje suklaidinusi kelias varžoves technišku smūgiu pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą – 2:1.

Po pertraukos gintrietės ir toliau valdė žaidimo gijas, bet sutankinta kauniečių gynyba neleido įtvirtinti persvaros. Vis dėlto savo tikslą susitikimo favoritės pasiekė pačioje mačo pabaigoje. Po juvelyrinio J. Čubrilo perdavimo tašką rungtynėse padėjo rezultatyviausia Baltijos ir Lietuvos A lygos žaidėja Liubov Gudčenko – 3:1.

Primename, kad kitas Baltijos lygos rungtynes „Gintra-Universitetas“ žais Šiauliuose gegužės 23-tą dieną 18 val. Šiaulių miesto savivaldybės centriniame stadione, kur susitiks su lygos debiutante, daugkartine Baltarusijos čempione ir UEFA moterų Čempionių lygos dalyve Minsko ZFK „Minsk“. Įėjimas į šias rungtynes – nemokamas.

„Žaisti buvo pakankamai sudėtinga, nes jėgas sekino vidurdienio karštis. Tai atsispindėjo futbolo kokybėje, darėme nemažai klaidų paprastose situacijose. Po vienos iš tokių ir buvome nubausti įvarčiu. Pirmajame kėlinyje sunkiai sekėsi prisitaikyti prie sutankintos varžovių gynybos, nors ir kontroliavome kamuolį aplink kauniečių baudos aikštelę kelių susikurtų progų neišnaudojome, o rezultatą persvėrėme individualaus J. Čubrilo meistriškumo dėka. Rungtynės nebuvo labai gražios, tačiau svarbiausia, kad būdami pakankamai sudėtingoje situacijoje atsižvelgiant į žaidėjų traumas, iškovojome 3 taškus ir dabar turime 10 dienų atsistatymui bei pasiruošimui svarbiai kovai su Minsko klubu“, – pakomentavo Rimantas Viktoravičius.

Rungtynių statistika

„Kauno Žalgiris“ – „Gintra-Universitetas“ 1:3 (1:2)

Įvarčiai: 12 min. R. Kunickaitė („Kauno Žalgiris“); 6, 33 min. J. Čubrilo, 89 min. L. Gudčenko („Gintra-Universitetas“)

V. Dambrauskas / fkgintra.lt info; A. Kazlausko nuotr.