Neįgaliesiems

Antrajame bendruomenių futbolo turnyre nugalėtojais tapo ringaudiškiai

Rugpjūčio 24 dieną Ringauduose, Kauno rajone, įvyko antrasis bendruomenių futbolo turnyras, kuriame dalyvavo šešios komandos iš Vilkijos, Garliavos, Marijampolės, Zapyškio, Kauno ir Ringaudų. Turnyras buvo organizuojamas Ringaudų bendruomenės daugiafunkcinėje sporto aikštelėje.

Komandos žaidė vieno rato sistema. Rungtynės buvo žaidžiamos į netradicinių matmenų futbolo vartus su 4 dydžio kamuoliu. Rungtynės buvo žaidžiamos vieną kėlinį, trunkantį 8 minutes.

Turnyro metu komandos žaidė be teisėjų, taip siekiant skatinti garbingo žaidimo principus. Bendruomenių komandose žaidė įvairaus amžiaus dalyviai.  Viena iš įdomesnių taisyklių buvo ta, kad tas pats žaidėjas įmušęs įvartį negalėjo antrą kartą iš eilės įmušti įvarčio, turėdavo laukti, kol kiti jo komandos žaidėjai įmuš įvarčius.

Sužaidus visas rungtynes paaiškėjo, kad pirmos vietos prizus iškovojo Ringaudų komanda, kaip ir pirmajame turnyre antrąją vietą užėmė Zapyškio komanda (Kauno rajonas), trečiosios vietos prizai atiteko Garliavos komandai (Kauno rajonas). Visos komandos buvo apdovanotos Kauno apskrities futbolo federacijos įsteigtais prizais.

„Futbolo turnyrų organizavimas mažuose miesteliuose yra galimybė įsitraukti bendruomenės nariams į aktyvias fizines veiklas. Smagu matyti, kad futbolas patinka žmonėms. Nors Ringaudai neturi tikros futbolo aikštelės, tačiau tai netrukdo organizuoti futbolo renginių, nes futbolas yra žaidimas visiems, visur ir visada“, – pasakojo renginio organizatorius Martynas Karpavičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS