Neįgaliesiems

Antrame Baltijos taurės pusfinalyje – taip pat baudinių pareikalavusi kova

Baltijos taurės turnyras šiais metais atkaklus kaip reta – abiejuose pusfinalio mačuose prireikė baudinių serijų.

Lietuviai po baudinių serijos namuose nusileido Islandijos rinktinei, o latviai tokiu pat būdu savo aikštėje pranoko titulą gynusius Estijos futbolininkus.

Tai reiškia, kad šeštadienį dėl trečios vietos turnyre susikaus Estijos ir Lietuvos rinktinės, o dėl istorinio trofėjaus rungsis Latvijos ir Islandijos komandos.

Mačas Rygoje prasidėjo staigiu svečių įvarčiu – jau antrą minutę Estijos komandą į priekį išvedė Sergejus Zenjovas.

Visgi šeimininkai pačioje kėlinio pabaigoje, jau per pridėtą laiką, rado atsakymą – įvartį svečiams „į rūbinę“ pasiuntė Raimonds Krollis.

Antrame kėlinyje netrūko kovos ir kortelių, o latviai pačioje mačo pabaigoje net ir liko mažumoje, kai antrą geltoną kortelę gavo ir išvytas buvo Roberts Savalnieks. Tačiau estai pasinaudoti kiekybine persvara pasinaudoti nespėjo ir mačo baigtis persikėlė į baudinius.

Jų serijoje latviai tiksliai mušė visus penkis sykius, estai per keturis bandymus įmušė trissyk, vieną pramušė, o penkto baudinio realizuoti jau nebereikėjo.

Per istoriją latviai Baltijos taurę yra laimėję 13 kartų, lietuviai taurę aukštyn kėlė 10 sykių, 4 kartus triumfavo estai.

Latvijos futbolo federacijos nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS