Neįgaliesiems

Antrasis G grupės kelialapis į Europos čempionatą – Serbijos vienuolikei

Lietuvos rinktinė sekmadienį sužais kontrolines rungtynes su Kipro komanda, o kiek anksčiau finišavo ir atrankos į Europos čempionatą G grupės varžybos.

Prieš šią dieną buvo aišku tik tai, kad čempionate vietą turi Vengrija bei tai, kad Lietuvos ir Bulgarijos komandos užims atitinkamai ketvirtą ir penktą vietas lentelėje.

Į antrą likusį kelialapį pretendavo Serbijos ir Juodkalnijos komandos, tiesa, pirmųjų situacija buvo ženkliai geresnė nei antrųjų.

Serbai paskutiniame mače namuose susitiko su Bulgarijos komanda, o Juodkalnijos ekipa išvykoje rungėsi su vengrais.

Juodkalniečiai kurį laiką Budapešte net pirmavo, bet vėliau šeimininkai jiems atsakė trimis įvarčiais ir su pergale 3:1 garantavo sau pirmą vietą atrankos grupėje.

Antroji vieta atiteko Serbijos futbolininkams. Šie savo rungtynėse kurį laiką turėjo vytis bulgarus, tačiau jiems pavyko rezultatą išlyginti ir pasiekti lygiąsias 2:2, kurios turnyrine prasme juos tenkino.

Tad grupės nugalėtojais tapo Vengrija, antri liko serbai, treti – Juodkalnijos futbolininkai, o ketvirtą ir penktą pozicijas jau seniau užsitikrinusios buvo atitinkamai Lietuvos ir Bulgarijos komandos.

Serbijos futbolo sąjungos nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS