Antroje lietuvių ir latvių akistatoje užfiksuotos lygiosios

Ruošdamasi Europos čempionato atrankos varžyboms, Lietuvos moterų futsal rinktinė sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes Rygoje.

Šiame susitikime lietuvės įsiveržė į priekį 13 minutę, kuomet įvartį pelnė Evelina Ščerbavičiūtė. Latvijos ekipai pavyko išlyginti rezultatą 1:1, 34 minutę pasižymėjus Sofijai Garančai.

Rungtynių albumas

Pirmoji komandų dvikova „Rimi“ olimpinio centro arenoje buvo pasibaigusi Latvijos rinktinės pergale 2:0.

Donato Gražulio treniruojama Lietuvos rinktinė Europos čempionato atrankoje gegužės 11–14 dienomis Prienuose sužais su Kazachstano, Bosnijos ir Hercegovinos bei Slovėnijos rinktinėmis.