Neįgaliesiems

Antroje paplūdimio rinktinės stovykloje – žaidimas ir taktinės subtilybės

Šį trečiadienį Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė susirinko į Birštoną, kur pradėjo penkių dienų (devynių treniruočių) stovyklą. Į ją susirinko vienuolika rinktinės kandidatų, tai yra dviem mažiau nei prieš mėnesį. Sahibo Mammadovo auklėtinių sąrašą pakoregavo Audriaus Plytniko ir Pavelo Smolkovo traumos.

„Žaidėjai susižeidė labai netinkamu momentu, nes nebebuvo laiko, kuom juos pakeisti. Turėjome pasiruošimo planą trylikai žaidėjų, todėl skubos tvarka buvome priversti jį koreguoti. Tuo pačiu susidėliojome artimiausią rezervą, kad panašūs dalykai ateityje nepasikartotų“, – sakė rinktinės treneris S.Mammadovas.

Prieš mėnesį į pirmą stovyklą susirinkusi paplūdimio rinktinė daug dėmesio skyrė fiziniam parengimui. Ši stovykla, anot trenerio, skirta žaidimams ir taktinėms subtilybėms gerinti.

„Kadangi dėl karantino praradome balandžio ir gegužės mėnesių stovyklas, tai procesą esame priversti skubinti. Birželį treniruočių krūvis buvo milžiniškas. Ši stovykla, galvoju, žaidėjams – įdomesnė. Pasiruošimą vykdome per taktiką ir ypač žaidimą. Jam skiriame net 80 procentų treniruočių laiko.

Kalbant apie žaidėjus, tai prieš mėnesį turėjome keturis naujokus. Dabar jie su mumis antrą kartą, todėl nebėra jokios aklimatizacijos. Yra tik darbas“, – pasakojo S.  Mammadovas.

Ši stovykla yra antroji iš keturių numatytų prieš pasirodymą Europos čempionato B divizione. Rugpjūtį rinktinė rinksis Ignalinoje, rugsėjį – Antalijoje. Anot S. Mammadovo, tose stovyklose komanda ieškos sparingo partnerių.

„Žaidėjai tobulėja, tačiau tam, kad taptumėm dar geresnė komanda, privalome dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti“, – reziumavo rinktinės strategas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS