Antroji diena Potsdame: slogi pradžia ir galingas finišas

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda tarptautiniame „Turbine Hallencup 2019“ turnyre finišavo 7-oje vietoje.

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda finišavo tarptautinio „Turbine Hallencup 2019“ turnyro 7-oje vietoje.

Lietuvos čempionėms antrosios turnyro dienos pradžia prasidėjo slogiai – pralaimėta lenkėms ir serbėms bei nubrauktos viltys grupėje užimti antrąją vietą, kuri būtų leidusi pratęsti kovą dėl medalių, todėl teko grumtis dėl 5–8 vietų.

Pirmoje akistatoje šiaulietės išmėgino jėgas su Austrijos čempione Sankt Pelteno SKN „St. Pölten“. Nors, kaip vėliau pripažino ir pats vyriausiasis komandos treneris Rimantas Viktoravičius, tai buvo vienos geriausių rungtynių šiame turnyre, Fortūna atsuko nugarą ir pasikartojo pirmosios dienos „užkeiktasis“ scenarijus.

Šiaulietės po Dovilės Gailevičiūtės įvarčio išsiveržė į priekį ir didžiąją mačo dalį pirmavo, bet sėkmės ir vėl pritrūko. Kuriozišką įvartį pelniusios austrės išlygino rezultatą, o paskutinėmis minutėmis po baudos smūgio, kuomet kamuolys kepštelėjo vieną iš mūsiškių, dar kartą įskriejo į vartus – 1:2.

Visą susikaupusį pyktį „Gintros-Universiteto“ futbolininkės išliejo kovoje dėl 7 vietos. Galingai rungtynes pradėjusi komanda labai greitai pirmą kartą šiame turnyre išsiveržė į priekį dvigubu skirtumu – 2:0 ir persvaros ne tik nebeiššvaistė, bet ir gerokai ją padidino. Susitikimą prieš „Crvena Zvezda“ ekipą iš Serbijos šiaulietės laimėjo net 7:0.

Šiose rungtynėse pasižymėjo ir jaunosios „Gintros-Universiteto“ žaidėjos – po sykį serbių vartininkę nuginklavo Judita Sabatauskaitė, Gabija Toropovaitė ir Rimantė Jonušaitė.