Antrojoje akistatoje su Baltarusija liko per plauką nuo pergalės

Lietuvos futsal (salės futbolo) rinktinė trečiadienį sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes su Baltarusijos rinktine ir buvo per plauką nuo pergalės, tačiau nesėkminga mačo baigtis lėmė lygiąsias 1:1.

Antradienį lietuviai turėjo pripažinti kaimynų pranašumą 0:3, o šiandien bandė pasiekti revanšą. Tiesa, gerokai pasikeitusiai naujojo trenerio Jevgenijaus Ryvkino vedamai rinktinei nebuvo lengva pralaužti techniškos Baltarusijos komandos vartus.

Pirmajame kėlinyje vaizdas buvo panašus į pirmųjų rungtynių pirmosios dalies epizodus, kai svečiai dominavo aikštėje. Šį kartą jie dažnai bandė laimę smūgiais iš toli, bet nepriekaištingai žaidęs vartininkas Mindaugas Labuckas neleido kamuoliui įkristi į vartus.

Po pertraukos Lietuvos žaidimas ir kombinacijos buvo pastebimai kokybiškesni, o 25 minutę pavyko išsiveržti į priekį, kai Mantas Makutonovičius individualiomis pastangomis susikūrė erdvės kairiajame krašte stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į dešinį kampą.

Visgi pergalės mūsų komandai iškovoti neleido rungtynių pabaigoje atliktas tikslus oponentų derinys – 38 minutę kamuolį iš arti į vartus nukreipė Andrejus Skvarchevskis.

Rungtynės baigėsi rezultatu 1:1.

Lietuva – Baltarusija 1:1 (0:0)