Neįgaliesiems

Antros lygos 7 turo anonsas: daugiau klausimų nei atsakymų

Šį trečiadienį startuoja šešias dienas truksiantis septintasis LFF II lygos turas, kuriame „Džiugas“ B prieš „Radviliškį“ bandys nuplauti praėjusį penktadienį patirtą gėdą, „Ateitis“ gali būti pakišta po „TransINVEST“ volu, o Žagarėje laukia centrinė turo dvikova: „Saned“ – „Kauno Žalgiris“ B.

Pirma pergalė?

Ketvirtadienį Radviliškyje į aikštę žengs dvi kol kas pergalės džiaugsmo nepatyrusios komandos „Radviliškis“ bei praėjusį penktadienį skausmingą pralaimėjimą (0:16) patyręs Telšių „Džiugas“ B.

Kieno šansai didesni? Atsakyti sudėtinga, nes neaišku, kokia sudėtimi disponuos telšiškiai. Įvertinus tai, kad jiems Hegelmann LFF taurės turnyras jau baigtas, o Optibet A lygoje rungtynės laukia tik po keturių savaičių, gali būti, jog išvysime gerokai pasikeitusią sudėtį nuo tos, kurią matėme Širvintose. Priminsime, kad ten „Džiugui“ B atstovavo 2005–2007 metų moksleiviai.

Kuo gali nustebinti „Radviliškis“? Jau praėjusį savaitgalį radviliškiečiai metė rimtą iššūkį Kauno „Fortūnai“. Tai akivaizdus įrodymas, kad komanda yra žymiai geriau nusiteikusi nei pačioje sezono pradžioje.

Jei rungtynės nesibaigs lygiosiomis, lygoje turėsime tik vieną dar nelaimėjusią komandą.

Kaip sustabdyti „TransINVEST“ puolimo mašiną?

Po praėjusio savaitgalio varžovų subombardavimo „TransINVEST“ savo pelnomų įvarčių vidurkį pakėlė nuo penkių iki beveik septynių. Ir nepaisant to, kad kol kas sužaisti vos šeši turai, komandoje jau dabar yra net penki žaidėjai, kurie yra įmušę bent tris įvarčius.

Šįsyk „TransINVEST“ puolimo mašiną stabdyti bandys jaunieji „Ateities“ futbolininkai. Įvertinus tai, kad „Ateitis“ yra antra blogiausiai besiginanti lygos komanda, galime spėti, jog tą padaryti bus misija neįmanoma.

Be abejo, labai daug priklauso nuo pačių „TransINVEST“ futbolininkų nusiteikimo. Jei jis bus toks, koks rungtynėse su „Džiugu“ B, galime išvysti ir dar vieną dviženklę pergalę.

Kokias išvadas padarė „Saned“?

Daugelio vienais favoritų vadinami Joniškio „Saned“ futbolininkai praėjusį savaitgalį turėjo praryti karčią piliulę, kai į jų vartus vienas po kito buvo mušami „Šilutės“ atstovų įvarčiai. Šis pralaimėjimas Joniškio ekipai buvo pirmasis šiame sezone, tačiau ir to užteko, kad komanda nusiristų į penktąją poziciją.

Vienu laipteliu aukščiau yra rungtynes atsargoje turintis „Kauno Žalgiris“ B, kuris savaitgalį prarado pirmuosius taškus. Tąsyk jaunieji žalgiriečiai buvo priversti rungtyniauti be savo vyriausiojo trenerio Dominyko Galkevičiaus. Pastarasis būsimose rungtynėse jau turėtų būti su savo komanda.

Ką turi daryti „Saned“, kad nepasikartotų šeštojo turo scenarijus? Visų pirma, stiprinti gynybą. Iki šiol vidutiniškai po 3,5 įvarčio praleidžianti komanda fiksuoja ketvirtą blogiausią rezultatą visoje lygoje.

Ar „Viltis“ dar turi realių šansų tapti nugalėtojais?

Sezoną devizu „dabar arba niekada“ pasitikusi „Vilties“ komanda kol kas čempioniško žaidimo neranda. Po dviejų pergalių sezono starte vėliau ši sostinės komanda per ketverias rungtynes iškovojo tik du taškus, įskaitant ir triuškinamą pralaimėjimą 0:4 „Žalgirio“ C jaunuoliams.

Šįsyk „Viltis“ susikaus su „Jonavos“ B atstovais, kuriuos prognozuoti yra nelengva. Priminsime, kad „Jonavos“ pagrindinė komanda Optibet A lygos rungtynes žais sekmadienį, tad realu, jog pirmadienį B ekipai atstovaus dalis žaidėjų, kurie sekmadienį liks ant atsarginių suolo.

Šiuo metu „Viltis“ lentelėje septinta ir nuo lyderio ją skiria net dešimt taškų.

7 turo tvarkaraštis

Gegužės 25 d. 21.00 val. Kauno raj. „Hegelmann“ B – Alytaus „Dainava“ B;

Gegužės 26 d. 19.00 val. Telšių „Džiugas“ B – FSK „Radviliškis“;

Gegužės 27 d. 18.30 val. Klaipėdos FM – Marijampolės „Sūduva“ B;

Gegužės 27 d. 19.00 val. Joniškio „Saned“ – „Kauno Žalgiris“ B;

Gegužės 28 d. 12.45 val. Vilniaus „Ateitis“ – Vilniaus „TransINVEST“;

Gegužės 28 d. 14.00 val. Kauno „Fortūna“ – Tauragės „Tauras“;

Gegužės 28 d. 15.00 val. Utenos „Utenis“ – „Šilutė“;

Gegužės 29 d. 13.30 val. Vilniaus „Žalgiris“ C – Kybartų „Sveikata“;

Gegužės 30 d. 20.00 val. Vilniaus „Viltis“ – „Jonava“ B;

FK „Sūduvos“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS