Antrose Lietuvos ir Maltos U-15 rinktinių rungtynėse – lygiosios

Lietuvos ir Maltos vaikinų U-15 rinktinės trečiadienį antrą kartą per dvi dienas išbandė jėgas draugiškose rungtynėse.

Antrajame komandų susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1. Priminsime, kad pirmoje tarpusavio dvikovoje savo pranašumą įrodė lietuviai, laimėję rungtynes 1:0.

Trečiadienio susitikime lietuviai vėl pirmavo po Luko Stecko pelnyto kėlinio, tačiau po pertraukos svečiai iš Maltos rezultatą išlygino, tad susitikimas taip ir baigėsi.

Draugiškos rungtynės: Lietuva U15 – Malta U15 1:1 (1:0).

LFF Kauno treniruočių centro stadionas. Teisėjas – Aidas Vingilys.

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Ignas Aleksandravičius (41 min. Morkus Ūkelis), Jugas Turčinskas (41 min. Dovydas Balsys), Karim Ibrahim, Lukas Steckas (51 min. Aleksandr Tkačuk), Karolis Kuodis (41 min. Lukas Oškinis), Domas Mažeika (41 min. Dovas Grudzinskas), Kajus Mikoliūnas (41 min. Artiom Timocha), Benediktas Žilo (51 min. Deividas Lukas), Dominykas Aršulis, Dominykas Taučas (41 min. Kajetonas Motuzas), Rodion Piazenko (63 min. Jokūbas Norkus).

Atsargoje: Artiom Šankin, Algirdas Padegimas, Tomas Gutauskas.

Įvarčiai: 24 min. Lukas Steckas (Lietuva U-15); 60 min. Bjornas Caruana (Malta U-15);

Įspėti: 71 min. Dovydas Balsys (Lietuva U-15);