Antrose rungtynėse prieš Armėniją lietuvės pasiekė lygiąsias

Jerevane sužaistos antrosios rungtynės tarp Armėnijos ir Lietuvos nacionalinių moterų rinktinių, pasibaigusios rezultatu 1:1.

Aikštės šeimininkės įsiveržė į  priekį 25 minutę, kuomet Maral Artin pasiuntė kamuolį į Klaudijos Savickaitės vartus.

Kaip ir pirmose rungtynėse, lietuvių įvartį pelnė Rimantė Jonušaitė. Antrojo kėlinio pradžioje jaunoji puolėja savo reidą dešiniuoju kraštu užbaigė taikliu smūgiu.

Armėnės rungtynių metu turėjo didesnę žaidybinę iniciatyvą bei 90 minutę nukreipė kamuolį į lietuvių vartus, tačiau teisėjas įvarčio neįskaitė dėl nuošalės.