Antrose rungtynėse pripažino Islandijos pranašumą

Lietuvos WU-16 rinktinė tęsia kovas UEFA Talenčių turnyre Gargžduose. Trečiadienį komanda sužaidė antrąsias rungtynes, kuriose nusileido Islandijos bendraamžėms.

Gargždų „Banga“ nuotr.

Daugeliui Lietuvos komandos žaidėjų tai buvo vos antrosios tarptautinės rungtynės po pirmadienio mačo su Bulgarija. Pirmajame kėlinyje lietuvaitėms pavyko pademonstruoti gerą kovą, bet varžovėms pavyko pasižymėti du kartus.

Po pertraukos mūsų komandos gynyboje atsivėrė nemažai spragų ir islandės sugebėjo įmušti net septynis įvarčius. Rungtynės baigėsi rezultatu 0:9.

Šeštadienį Lietuva žais paskutines rungtynes su Estijos rinktine dėl trečios vietos turnyre.

Rungtynių statistika:

Lietuva WU-16 – Islandija 0:9 (0:2)
Gargždų stadionas, 50 žiūrovų
Teisėjas – Kevinas Drungilas
Įvarčiai: 17 min. C. Sigurdardottir (0:1), 26 min. B. Georgsdottir (0:2), 42 min. O. Kristinstdottir (0:3), 46 min. A. Sigurjonsorttir (0:4), 60 min. A. Sigurjonsorttir (0:5), 64 min. M. Oliafsdottir (0:6), 68 min. G. Bartkevičiūtė (į savus vartus, 0:7), 73 min. O. Kristinsdottir (0:8), 78 min. R.. Gudmundsdottir (0:9).

Lietuva: Vera Demidova (67 min. Viltė Jurgaitytė), Kamilė Gudelevičiūtė (45 min. Rugilė Butkutė), Vitalija Žatkina (22 min. Gabija Matuzaitė), Monika Judeikytė (22 min. Ugnė Jankauskaitė), Agnetė Kuprytė (22 min. Saulė Jonynaitė), Rimantė Jonušaitė (29 min. Monika Lozytė), Gerda Vareikaitė (29 min. Goda Bartkevičiūtė), Karolina Kunelytė (62 min. Danielė Svirnelytė), Viktorija Navickaitė, Eva Gecevičiūtė, Miglė Akelaitytė.