Antrosiose rungtynėse Baltijos taurėje – lygiosios su Estija

Lietuvos U-19 rinktinė penktadienio vakarą žaidė antrąsias Baltijos taurės rungtynes. Dvikovą su Estija lietuviai baigė dešimtiese, bet rezultatu 0:0.

jalgpall.ee nuotr.

Lietuvos komandos žaidimas pagerėjo lyginant su pirmuoju maču, kai buvo skaudžiai pralaimėta Latvijai. Visgi puolime lietuviams toliau sunkiai sekėsi pralaužti ledus.

Po pertraukos, nuo 50 minutės, Valdo Trakio komanda liko žaisti dešimtiese – už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Augustinas Klimavičius.

Nors žaidė mažumoje, lietuviai išlaikė vartus sausus ir rungtynėse pasiekė lygiąsias 0:0. Sekmadienį Lietuvos rinktinės laukia paskutinės rungtynės prieš Suomiją.

Lietuva U-19 – Estija U-19 0:0 (0:0)