Neįgaliesiems

Antrus metus iš eilės Supertaurėje pralaimėjęs V. Čeburinas: „Statistika nėra gera, tačiau toks gyvenimas

Vilniaus „Žalgirio“ ekipai futbolo sezonas antrus metus iš eilės nesusiklosto smagiai – vilniečiai mače dėl Optibet LFF supertaurės nusileido Marijampolės „Sūduvai“.

Tokį smūgį sostinės komanda sugeria antro sezono iš eilės pradžioje – praėjusiais metais jie nusileido „Panevėžiui“. Nusileido tokiu pat stiliumi, kaip ir šiemet marijampoliečiams – mačui pasibaigus lygiosiomis ir mažiau tiksliai mušus 11 metrų baudinius.

Po mačo kalbėjęs vilniečių strategas Vladimiras Čeburinas akcentavo, kad vaizdas aikštėje nebuvo prastas, tiesiog nepavyko realizuoti susikurtų progų.

„Nusiteikimas buvo geras, tą matėme pagal žaidimo braižą, tiesa, dar daug kas neveikia taip, kaip norėtųsi, daugelį aspektų dar reikia tobulinti. Aikštėje matėsi braižas, didelis noras, sukūrėme pakankamai daug momentų. Ko neužteko iki pergalės? Greičiausiai koncentracijos – kamuolys ilgą laiką buvo baudos aikštelėje, progų buvo daug. Jei pažiūrėsime statistiką ten pamatysime ganėtinai didelį skirtumą.

Tačiau nepelnytas įvartis neduoda galimybės kalbėti apie pergalę, tai visiems žinoma gyvenimo ir futbolo taisyklė. Kalbant apie baudinius – mes išėjome pasiruošę, tačiau Švedkauskas šiandien darė stebuklus. Ir pagrindinio laiko metu padarė pakankamai, kad nepelnytume įvarčio, na ir aišku baudinių metu puikiai pasirodė.

Gertmonui – taip pat bravo, tačiau mes turime mušti įvarčius, o ne kalbėti apie tai, kiek mes galėjome praleisti įvarčių.

Tai yra antri mano metai, kuomet nepavyko iškovoti supertaurės, statistika nelabai gera, net sakyčiau bloga, tačiau toks gyvenimas”, – sakė treneris iš Kazachstano.

Žalgiriečiai į vartus smūgiavo net 16 kartų ir specialistą tai tenkino, tačiau jis dar kartą pagyrė varžovų vartininką ir teigė, jog su tokiais skaičiais ateityje įvarčiai kristi pradės.

„16 smūgių jau yra gerai, ypač tokioje sudėtingoje kovoje, kuomet varžovas praktiškai visą laiką gynėsi. Tarp tų šešiolikos smūgių, žinoma, buvo ir silpnų smūgių, bet tai vis tiek pakankamai didelis kiekis ir vartininkas (T. Švedkauskas) dėka savo meistriškumo sugebėjo visus smūgius neutralizuoti.

Jeigu mes kiekvienose rungtynėse sugebėsime atlikti 16 smūgių, tai su kiekvienu smūgiu, su kiekvienomis rungtynėmis mes savo progas rasime”, – mintimis dalinosi jis.

Paklaustas apie dabartinę Rusijos išprovokuotą karinę situaciją Ukrainoje, V. Čeburinas į dideles diskusijas nesileido ir sakė, jog pagrindinės jo mintys buvo sutelktos į rungtynes.

„Aš norėčiau kalbėti apie futbolą, aš nesu politikas ir negaliu išreikšti kažkokių minčių ar pareiškimų tokiu lygiu. Tik pasakysiu, kad reikia gerai žaisti futbolą ir suteikti žmonėms džiaugsmą, jeigu žiūrovai, atėję į stadioną gauna teigiamą impulsą nuo žaidimo ir rezultato, tuomet viskas bus gerai”, – teigė treneris.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS