Neįgaliesiems

Antrus metus – stovykla su olandų treneriais Palangoje

FK „Palangos“ klubas tęsdamas bendradarbiavimą su pajėgiausiu Olandijos futbolo klubu Roterdamo „Feyenoord“ šią vasarą antrus metus iš eilės Palangoje surengs vaikų vasaros futbolo stovyklą.

Šiemet vasaros futbolo stovykla įvyks liepos 2-7 dienomis. Joje gali registruotis nuo U-7 iki U-18 amžiaus jaunimo grupių talentai.

Savo įžvalgomis apie artėjančią stovyklą pasidalino ir FK „Palangos“ treneris Valdas Trakys.

„Labai džiaugiamės, kad pavyko pratęsti bendradarbiavimą su tokio lygio klubu, dabar jau Olandijos čempionu ir UEFA Čempionų lygos dalyviu – Roterdamo „Feyenoord“ klubu. Antrus metus iš eilės organizuojame stovyklą Lietuvos vaikams ir esu įsitikinęs, kad stovykla atneša daug naudos jos dalyviams.

Šiuo atveju talentingiems ir futbolą mėgstantiems vaikams nereikia vykti į Olandiją ar kitą Europos valstybę, nes į Palangą atvyksta labai kvalifikuoti „Feyenoord“ futbolo akademijos treneriai. Kai kurie iš jų šiemet laimėjo savo amžiaus Olandijos pirmenybes. Taigi, atvykę specialistai pasidalins savo patirtimi ir treniruočių metodika, susirinkę vaikai susiras naujų draugų, turės galimybe labiau išlavinti užsienio kalbą ir futbolo terminus, patobulins savo įgūdžius bei turės galimybę šauniai praleisti laiką pajūryje. „Feyenoord“ treneriams vėl talkins FK „Palangos“ trenerių kolektyvas. Taip pat, kaip ir praėjusiais metais, jei pavyks suderinti savo užimtumą, stovyklą planuoja aplankyti buvę garsūs Lietuvos futbolininkai: Lietuvos vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas, Robertas Poškus, Deividas Šemberas, Tomas Danilevičius ir kiti“, – papie būsimą stovyklą kalbėjo treneris V. Trakys.

Laukiame visų norinčių registruotis artėjančioje Roterdamo „Feyenoord“ vasaros futbolo stovykloje. Dėl registracijos ar išsamios informacijos galite kreiptis telefonu +37065184650 arba el. paštu: feyenoord.stovykla@gmail.com. Primename, kad dalyvių skaičius yra ribotas!

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS