Neįgaliesiems

Apdovanotas geriausias balandžio mėnesio Optibet Pirmos lygos žaidėjas Julius Virvilas

Optibet Pirmos lygos bendruomenės nariai, balsuodami ir rinkdamiesi iš trijų potencialių kandidatų, turėjo galimybę patys išrinkti jų nuomonę geriausiai pasirodžiusį žaidėją per balandžio mėnesio laikotarpį. 

Juo tapo 17-metis „Be1 NFA“ atstovas Julius Virvilas, savo tiesioginį oponentą Arną Spyčių iš Klaipėdos „Neptūno“ aplenkęs vos 6 balsais. Trečiasis liko „Marijampolė City“ žaidėjas iš Japonijos – Tamochika Obara

Balandžio mėnuo J. Virvilui buvo itin sėkmingas periodas aikštėje. Jis per ketverias rungtynes sugebėjo praleisti tik vieną įvartį prieš FK „Ekrano“ ekipą ir net trijuose mačuose išsaugojo sausus vartus. Kartu su komanda jis pasiekė dvi pergales ir dvi lygiąsias.

Futbolininkas pasidalino mintimis apie savo emocijas ir mintis po šio apdovanojimo.

– Papasakok trumpai apie savo karjerą futbole.

– Mano karjera futbole prasidėjo Gargžduose būnant penkerių metų, o sulaukus 13 metų atsirado galimybė išvažiuoti ir toliau tobulėti į „Be1 Nacionalinę futbolo akademiją“, kur esu ir dabar.

– Kaip vertini savo progresą Be1 NFA akademijoje?

– Manau, progresas tikrai yra, lyginant nuo pat pradžių, kai atvykau į „Be1 NFA“. Žiūrint į tai, kad per 2 metus pavyko nuo U19 čempionato pakilti iki Pirmos lygos ir dabar Pirmoje lygoje taikytis į aukščiausias vietas.

– Ar turi nusistatęs kokią rutiną prieš rungtynes ar treniruotes?

– Treniruočių dieną, kaip ir įprastai, ryte keliauju į salę, po salės į mokyklą, po mokyklos vakare į treniruotę, o vakare po treniruotės – vėl į treniruoklių sąlę. Taip ir praeina kiekviena paprasta diena. Rungtynių dieną ryte išeinu į Ąžuolyną pasivaikščioti ir tuomet keliauju į rungtynes.

– Kokios emocijos gavus Optibet Pirmos lygos balandžio mėnesio žvaigždės apdovanojimą?

– Emocijos geros, džiugu gavus apdovanojimą, tuo pačiu džiugu ir už komandos gynėjus, kurie ženkliai prie to prisidėjo. Taip pat džiaugiuosi už trenerius ir jų indėlį treniruotėse, būtent dėl to ir gavosi tokie rezultatai.

1lyga.lt informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS