Neįgaliesiems

Apdovanotos „Spark Energy“ moterų A lygos laureatės

Kauno Dariaus ir Girėno stadione per Lietuvos ir Islandijos nacionalinių rinktinių rungtynes buvo įteikti prizai šių metų aukščiausios moterų lygos komandoms ir geriausioms futbolininkėms.

Šiemet „Spark Energy“ moterų A lygoje triumfavo Šiaulių futbolo klubo „Gintra“ komanda, 21 kartą savo istorijoje tapusi šalies čempione.

Iki pat finišo tiesiosios vyko įnirtinga kova dėl sidabro medalių tarp sostinės ekipų. Antrąją vietą pelnė MFA „Žalgiris“-MRU, o trečią – FK „Vilnius“ komanda. Debiutantusios Kauno rajono FC „Hegelmann“ ir Joniškio FK „Saned“ komandos atitinkamai užėmė ketvirtą ir penktą vietas, o šeštoje vietoje liko Gargždų FK „Banga“.

Čempionato rėmėja UAB „Spark Energy Baltic“ įsteigė piniginius prizus visiems klubams, juos įteikė LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Individualių apdovanojimų įteikimas prasidėjo nuo FK „Vilnius“ puolėjos Khrystynos Pereviznyk pagerbimo – ukrainietė atsiėmė rezultatyviausios žaidėjos prizą, 2022 metų lygos sezone pelniusi 16 įvarčių. Pažymėtina, kad po ilgos pertraukos, šis rezultatyviausios žaidėjos prizas atiteko ne komandos čempionės atstovei.

Komandų vyriausieji treneriai ir kapitonės lapkričio mėnesį atidavė balsus už geriausią sezono vartininkę, gynėją, saugę, puolėją ir legionierę. Atitinkamai, šiuos prizus pelnė: Greta Lukjančukė (FK „Saned“), Milda Liužinaitė (FC „Hegelmann“), Judita Sabatauskaitė (FC „Hegelmann“), Erika Šupelytė (MFA „Žalgiris“-MRU), Khrystyna Pereviznyk (FK „Vilnius“).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS