Neįgaliesiems

Apie darbą futbole papasakojo Vievio moksleiviams

Vievio gimnazijos kvietimu Lietuvos futbolo federacijos atstovai renginyje „Galimybė rinktis“ susitiko su moksleiviais ir papasakojo apie potencialią karjeros kelią šioje srityje.

Spalio 25 d. 2a, 2c ir 3g klasių moksleiviai susitiko LFF darbuotojais Maksimu Bechterevu, Robertu Každanu ir Aivaru Dočkumi, kurie pasidalino savo istorijomis, kaip susidomėjo futbolu, kur mokėsi ir kaip atsidūrė dabartinėje savo darbovietėje.

LFF varžybų ir renginių skyriaus vadovas M. Bechterevas papasakojo apie visą UEFA, FIFA, LFF taurės ir kitų futbolo turnyrų organizavimo virtuvę: organizatorių dienotvarkę prieš, per ir po rungtynių, keliamus reikalavimus ir pan.

Vėliau R. Každanas, dirbantis su moterų ir jaunimo futbolo komunikacija, su moksleiviais diskutavo apie futbolą, jo populiarinimo galimybes, Lietuvos futbolo turnyrus.

Renginio pabaigoje komunikacijos skyriaus atstovas A. Dočkus supažindino su sporto žurnalisto profesija, pateikė daugybę įdomios informacijos apie futbolo istoriją ir vystymąsi nuo pirmojo prisilietimo prie kamuolio iki šiuolaikinio žaidimo subtilybių. Taip pat su moksleiviais analizavo žaidimo schemas ir jų raidą, vertino ir rinko geriausią.

Renginio metu svečiai kalbėjo, jog kai darai tai, kas patinka, kiekvieną dieną į darbą eini su šypsena ir esi laimingas realizuodamas save bei tobulėdamas. Tai – sėkmingos karjeros pagrindas. Svečiai moksleiviams linkėjo atrasti save.

Ugnė Tartėnaitė, Vievio gimnazijos žurnalistų būrelio narė

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS