Neįgaliesiems

Aptarė Vilniaus regiono problemas

Gruodžio 8-ąją LFF stadione įvyko vienuoliktasis Futbolo forumo strateginės darbo grupės posėdis, kuriame Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) atstovai pateikė savo mintis dėl pokyčių vaikų ugdymo struktūroje.

Posėdyje dalyvavo VRFS prezidentas Gintautas Žemaitis ir generalinis direktorius Paulius Malžinskas. Abu pateikė savo pastabas dėl vaikų futbolo ir apskrities galimybių dalyvauti šioje veikloje.

G. Žemaitis pasiūlė decentralizuoti veiklą apskričių srityje ir išreiškė nuomonę, jog jaunių futbole yra pristeigta daug mokykl, tačiau trūksta ugdymo kokybės, o VRFS šiame klausime nedalyvauja, todėl koncentruojasi tik į mėgėjišką futbolą. G. Žemaičio siūlymu, būtų galima įsteigti nekomercinę mokyklą, kurią kuruotų VRFS.

VRFS generalinio direktoriaus P. Malžinsko nuomone, reikėtų siekti įtikinti futbolo mokyklas skirti prioritetą ne komerciniams, bet nacionaliniams ar regioniniams turnyrams. Dabar apskrities vaikų pirmenybės nevyko, nes mokyklos yra išsibarščiusios. P. Malžinsko nuomone, vertėtų svarstyti apie vaikų krūvio mažinimą.

Savo išsamesnius siūlymus VRFS turės galimybę pateikti raštu.

Posėdyje taip pat toliau tobulinamas dokumento „Gerojo valdymo praktikai įdiegti” projektas. Tarp naujausių jo dalių – nutarta įtraukti pasiūlymus, kurie susiję valstybinėmis institucijomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS