Neįgaliesiems

Aptarta idėja dėl Baltijos moterų futbolo lygos atkūrimo

Praėjusį savaitgalį Lietuvos, Latvijos ir Estijos moterų futbolo klubų vadovai rinkosi į susitikimą Rygoje, kuriame buvo svarstomas pagrindinis klausimas – moterų Baltijos futbolo lygos atkūrimo procesas.

Susirinkime klubų vadovai priėmė vieningą sprendimą, jog nuo 2012-ųjų metų savo veiklą sustabdžiusi moterų Baltijos futbolo lyga turi būti atkurta. Planuojama, jog lyga turėtų pratęsti savo gyvavimą jau nuo ateinančio 2017-ųjų metų pavasario.

Pasak Šiaulių „Gintros-Universiteto“ klubo vadovo Gintaro Radavičiaus, kuris eina ir Baltijos lygos viceprezidento pareigas, pirminiame lygos atkūrimo šablone yra numatyta, jog joje turėtų dalyvauti po du pajėgiausius klubus iš kiekvienos šalies, o paraleliai turėtų vykti ir dublerių pirmenybės.

„Buvo pasiūlytas ir apsvarstytas toks moterų Baltijos futbolo lygos formatas, kuriuo remiantis turnyre dalyvautų 6 komandos – po dvi stipriausias iš Estijos, Latvijos bei Lietuvos. Be viso ko, visi šie klubai privalėtų turėti ir savo antrąją komandą, kuri dalyvautų Baltijos lygos dublerių čempionate. Manau, kad tai puiki idėja, kurios įgyvendinimas visiškai realus. Pavyzdžiui, vykdami rungtyniauti į Estiją, vyktumėme su pagrindine bei dublerine komandomis, kurios su varžovėmis sužaistų tą pačią dieną. Tokiu būdu ne tik turėtumėme daugiau aukšto lygio rungtynių, kurių mums taip trūksta, bet ir grūdintumėme savo jaunimą“ – teigė G. Radavičius.

Kitas susitikimas sprendžiant tolimesnius moterų Baltijos futbolo lygos proceso klausimus yra numatytas įvykti lapkričio 22-ą dieną Rygoje. Jame klubų vadovai bei visų lygoje ketinančių dalyvauti šalių federacijų atstovai turėtų pateikti galutinius atsakymus dėl lygos atkūrimo bei išgryninti komandas, kurios dalyvaus turnyre.

fkgintra.lt infromacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS