Neįgaliesiems

Aptartas būsimas LVJFA varžybų sezonas ir naujovės

Kaune gruodžio 19 dieną įvyko Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) susirinkimas su sporto organizacijų atstovais, kuriame apsikeista nuomonėmis dėl 2018 metų varžybų ir siūlomų naujovių.

Posėdyje dalyvavo Elitinės jaunių lygos (EJL) ir LVJFA 11×11 formato pirmenybių atstovai. LVJFA direktorius Deimantas Bička išsamiai pristatė 2018 metų vaikų ir jaunių futbolo vystymo gaires. Dalyviai buvo informuoti, kad registracija į LVJFA 11×11 varžybas (EJL, I, II lygas) vyks iki 2018 m. sausio 10 dienos.

Diskusijos metu posėdžio dalyviai išreiškė keletą iniciatyvų – laikytis sportinio principo formuojant pirmenybių lygas pagal amžiaus grupes; bausti LVJFA varžybose užsiregistravusias klubų komandas, jeigu šios pasitrauktų iš varžybų; leisti nukelti pirmenybių rungtynes, jeigu 2 žaidėjai tuo metu yra pakviesti į Lietuvos nacionalines rinktines. Posėdžio dalyviai prašė įvesti 5 žaidėjų limitą EJL žaidėjams, kurie galėtų žaisti LVJFA I ir II lygose. Palaikyta Šarūno Tamulyno idėja, kad 2018 metais U-19 amžiaus divizionų rungtynėse vienu metu aikštėje galėtų žaisti 1999 metų gimimo 3 žaidėjai bei 1 vartininkas.

Gruodžio 20 dieną Kaune susirinko visi LVJFA Valdybos nariai ir diskutavo apie 6–12 metų vaikų ugdymo sistemos gerąją praktiką ir jos taikymą bei apie naujoves sekančių metų LVJFA varžybose.

Valdybos nariai palaikė griežtesnių sankcijų skyrimą nuo 2018 metų toms klubų ar sporto organizacijų komandoms, kurios užsiregistruos dalyvauti LVJFA vykdomose varžybose ir pasitrauks prieš pat varžybų startą ar jų eigoje. Pokyčius dėl sportinio principo įdiegimo pasiūlyta inicijuoti 2019 metų sezonui.

Siekiant sklandesnio darbo su treneriais ir sporto organizacijomis, Valdybos nariai pažymėjo būtinybę turėti atsakingus asmenis-koordinatorius Lietuvos regionuose. Rimantas Skersys iškėlė idėją dėl Baltijos valstybių turnyro vaikams ir pasisiūlė parengti varžybų formato reglamento pavyzdį.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS