Neįgaliesiems

"Ateitis CUP" nugalėtojai pagerbti "Anfield" stadione

Sėkmingai Vilniuje vykstantis “Ateitis CUP” turnyras dar kartą sulaukė tarptautinio pripažinimo. Tiesa, šį kartą pripažinimas buvo bene didžiausio masto per visą turnyro gyvavimo istoriją.

2003 ir jaunesnių metų gimimo vaikų turnyre dalyvavo tokių klubų kaip “Liverpool”, Turino “Juventus” ar Kijevo “Dinamo” jaunimo komandos.

Skambiausiai Lietuvoje vykstančio turnyro vardas nuskambėjo Anglijoje, “Anfield” stadione. Turnyre Vilniuje triumfavo “Liverpool” jaunimas, finale po vienuolikos metrų baudinių serijos įveikęs Rygos “Metta” klubo jaunuosius futbolininkus, o net trys šios komandos futbolininkai pateko tarp geriausių turnyro žaidėjų.

Antradienį vykusiose EFL taurės rungtynėse tarp “Liverpool” ir “Leeds United” klubų, kurias laimėjo aikštės šeimininkai, ilgosios pertraukos metu garsiajame “Anfield” stadione buvo sutikti ir pasveikinti “Ateitis CUP” turnyrą laimėję trylikamečiai.

Juos aikštės viduryje pasveikino “Liverpool”, “Leeds United” ir Škotijos rinktinės futbolo legenda Gary McAllisteris, kuris per savo karjerą yra pelnęs 134 įvarčius ir sužaidęs 59 rungtynes Škotijos rinktinėje. Visa tai buvo tiesiogiai buvo transliuojama Sky TV televizijoje. 

“Labai džiaugiamės, kad sugebėjome laimėti tokį turnyrą kaip “AteitisCUP”. Finalas buvo įspūdingas, neabejoju, kad susirinkusiems žmonėms jis turėjo patikti ”, – po turnyro Vilniuje savo mintimis dalinosi “Liverpool” treneris Marcas Bridge-Wilkinsonas, pažymėjęs, kad ši jo auklėtinių karta neabejotinai bus žinoma ir suaugusiųjų futbole.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS