Neįgaliesiems

„Ateitis CUP“ pristato naująjį projektą „Futbolo webinarai“

Šiuo iššūkių pilname etape, kai didžioji dalis futbolo trenerių negali dirbti bei treniruoti būsimas jaunąsias futbolo žvaigždes visame pasaulyje, „Ateitis CUP“ turnyro organizatoriai pristato keturių seminarų internetu projektą.

Keturi šeštadieniai, keturių stipriausių futbolo akademijų treneriai bei futbolo ekspertai iš visos Europos pasiruošę Jums padėti sužinoti dar daugiau. Pagrindinės webinarų temos yra susijusios su nauju požiūriu į futbolo treniruotes, pagrindinių psichologinių akcentų sudėliojimu ne tik futbolo treneriams, bet ir jų auklėtiniams, įžvalgų apie ateities darbo ypatumus pasibaigus pandemijai.

„Ateitis CUP“ webinarų tvarkaraštis:

Gegužės 2 d. 12.00 val. (EETC, UTC +2)Tim Kirk – jaunimo treneris Dortmundo „Borussia“ akademijoje nuo 2016 m. (U12 ir U13 komandos), kvalifikuotas sporto ir anglų kalbos mokytojas, prieš tai dirbęs Batho SFA akademijoje futbolo direktoriumi (2003-2016 m.).
Webinaro tema: Žmogiškasis atsakas COVID-19 pandemijai.

Gegužės 9 d.Massimo Lucchesi – UEFA sertifikuotas treneris, daugelio futbolo metodikų autorius ir Italijos kompanijos „Allenatore.net“ direktorius, turintys daugiau nei 20000 registruotų vartotojų, yra didžiausia Italijos leidėja ir el. platforma, dirbanti futbolo trenerių švietimo srityje.

Per pastaruosius 10 metų visa jo karjera buvo skirta įvairioms su futbolu susijusioms veikloms, kurios visos siekia konkretaus formuojamojo tikslo.
Būdamas Italijos nacionalinės futbolo trenerių asociacijos nariu, Massimo turėjo ir turi galimybę sekti daugelio profesionalių trenerių kasdienį darbą ir imti pavyzdį iš garsiausių pasaulyje futbolo specialistų, tokių kaip Guardiola, Ancelotti, Sarri, Luis Enrique, Zeman, Conte, Prandelli ir kitų. Massimo taip pat atidžiai analizuoja įvairius futbolo mokyklų, tokių kaip RSC „Anderlecht“, FC „Barcelona“, SL „Benfica“, FC „Schalke 04“, „Juventus“, AC „Milan“ ir kitų, mokymo metodus.

Massimo dažnai veda nacionalinius ir tarptautinius seminarus. Todėl M. Lucchesi dažnai turi galimybę atidžiau pažvelgti į specifines realijas, egzistuojančias mūsų pasaulinėje futbolo bendruomenėje. Tokių skirtingų to paties pasaulio perspektyvų palyginimas yra didelė jo profesinio praturtėjimo dalis.

Massimo, būdamas Italijos trenerių asociacijos nariu ir „Allenatore.net“ direktoriumi, turėjo galimybę sekti geriausių pasaulio trenerių treniruotes ir pabendrauti su daugybe jų. Massimo taip pat turėjo galimybę aplankyti geriausias Europos akademijas ir žinoti geriausias strategijas ugdant jaunuosius futbolo talentus. Puiki patirtis išmokti futbolo komandos idėjų ir metodų.

Gegužės 16 d.Guillermo Hamdan Zaragoza – profesionalus futbolo treneris ir sporto mokslininkas. Pagrindinė jo darbovietė – „Real Madrid“ universitetas, kur dėsto jau nuo 2015 m. Šiuo metu dėsto ir moko Football Player Development” kursą. Taip pat aktyviai dirba ir „Real Madrid Foundation“ kaip vyriausiasis treneris, atsakingas už trenerių paruošimą bei žaidėjų meistriškumą.

UEFA PRO trenerio licencijos savininkas, instruktorius AFC Pro licencijų programoje. Guillermo Hamdan specializuojasi aukšto efektyvumo treniruotėse.
Webinaro tema: „Taktinis išdėstymas ispanų žaidimo stiliuje”. Internetiniame seminare bus kalbama apie ispaniško futbolo žaidimo stilių, pasirenkamųjų treniruočių programas, kurias reikia naudoti, taip pat taktinius judesius ir principus, kurių norime kiekvienoje žaidimo zonoje ir etape.

Gegužės 23 d.James Brayne – elitinio trenerio meistriškumo magistro laipsnis, 1-os klasės futbolo studijų profesionalo laipsnis, LMA 2014 metų studento apdovanojimas, UEFA A licencija, Visas FA jaunimo apdovanojimas, FA Pažengusio jaunimo apdovanojimas 2017, BFAS, DBS.
Lektoriaus patirtis: Akademijos analizės vadovas „Birmingham City” FC 2011-2013 m., akademijos futbolo treneris „Manchester City” FC 2013-2016 m.,  U11 ir U12 treneris „Birmingham City” FC nuo 2016 m. iki dabar.

Pagrindinės temos, kurios bus aptartos webinaro metu:
– žaidėjai, einantys iš vienos amžiaus grupės į kitą;
– problemos, su kuriomis jie susiduria futbole;
– problemos, su kuriomis jie susiduria savo asmeninėje aplinkoje (pokytis mokykloje ir pan.);
– perėjimas nuo U16 moksleivio iki U17 1-ojo kurso stipendijos (profesionalaus sportininko etapas);
– perėjimas iš akademijos į pirmąją futbolo komandą (kliūtys tarp skirtingų aplinkų).

Informacija apie mokamus webinarus pateikiama svetainėje www.ateitiscup.lt.

Kiekvienas dalyvis gaus elektroninį sertifikatą. Registracija: http://www.ateitiscup.lt/webinars/

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS