Neįgaliesiems

„Ateitis Cup“ U-11 turnyre – „Juventus" triumfas

Didžiausiame Baltijos valstybėse rengiamame vaikų futbolo turnyre – naujas rekordas. Vienuolikmečių grupėje varžėsi net 48 komandos iš penkiolikos skirtingų šalių, o tarp svečių buvo galima išvysti garsiausių Europos klubų vardus: „Liverpool“, Turino „Juventus“, Dortmundo „Borussia“, „Lugano“, Kijevo „Dinamo“ ir daugelį kitų. 

Pirmą kartą turnyras buvo rengtas net keturias dienas. „Priežastis paprasta – į tris dienas paprasčiausiai netilpome“, – sprendimą padidinti dienų skaičių komentavo turnyro organizatorius Dainius Gudaitis.

48 komandos buvo suskirstytos į 16 grupių. Vėliau grupių nugalėtojai kovą dėl didžiosios taurės tęsė atkrintamosiose varžybose. Tarp stipriausiųjų įsispraudė ir Lietuvos čempionai – Vilniaus „Žalgiriečio“ jaunieji futbolininkai.

Pastarieji turnyre liko ketvirtoje vietoje, tačiau kelyje į pusfinalį sugebėjo nugalėti Norvegijos čempionę NSA ekipą, vienus stipriausių Latvijoje – BFC „Daugavpils“ bendraamžius bei Dortmundo „Borussia“ akademijos jaunimą.

Didžioji turnyro drama prasidėjo dar ketvirtfinalio etape, kai Kijevo „Dinamo“ tik po baudinių serijos nusileido „Liverpool“, bendraamžiams, kurie žengė į ketvertuką.

Pusfinalyje „Juventus“ pergalingą įvartį į „Žalgiriečio“ vartus įmušė likus žaisti vos dvi minutes, o „Liverpool“ 0:1 neatsilaikė prieš akiai labai patrauklų žaidimą demonstavusius “Lugano“ vienuolikmečius.

Finale, kurį stebėjo maždaug 500 žiūrovų, „Juventus“ ir „Lugano“ savo santykius aiškinosi baudinių serijoje. Sėkmė lydėjo “Juventus“, kurie ir tapo turnyro nugalėtojais.

„Puikus turnyras, puikios emocijos“, – trumpai savo pergalę komentavo „Juventus“ atstovai.

Kitą savaitgalį „Ateitis Cup“ turnyre varžysis dešimtmečiai. Turnyre dalyvaus 40 komandų, suskirstytų į 8 grupes. Startas – ketvirtadienį.

Įspūdingoje futbolo šventėje pjedestalas „Juventus“, „Lugano“ ir „Liverpool“ ekipoms.

ateitiscup.lt inf.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS