Neįgaliesiems

„Ateitis CUP“ U-12 turnyre triumfavo skandinavai

Šį savaitgalį Lietuvos sostinėje praūžė pirmasis iš septynių “Ateitis CUP” savaitgalis, kuriame varžėsi 24 dvylikamečių komandos iš 12 šalių.

Didžiausią susidomėjimą kėlė Italijos “Seria A” pirmenybėse žaidžiančios Veronos “Hellas” akademija, bei praėjusių metų geriausios komandos iš Skandinavijos – “Hammarby” ir Helsinkio HJK.

Lietuviškų ekipų turnyre buvo vos dvi: Lietuvos čempionai – Vilniaus FM futbolininkai ir turnyro šeimininkai “Ateities” jaunieji futbolininkai. Abiem turnyras baigėsi užėmus vietas už dešimtuko ribų.

Komandos buvo suskirstytos į 6 grupes. Grupių nugalėtojais tapo ir kovą dėl čempiono titulo tęsė šie klubai: Veronos “Hellas” (Italija), SK “Babite” (Latvija), Rygos “Metta” (Latvija), Stokholmo “Hammarby” (Švedija), HJK Helsinki (Suomija) ir Talino “Harju” (Estija).

“Labai ačiū, kad atvykote ir padėjote Lietuvai surengti tokią futbolo šventę, kokių mūsų šalyje būna ne tiek ir daug. Tikiuosi, kad susitinkame ne paskutinį kartą”, – apdovanojimų ceremonijoje kalbėjo Vilniaus “Žalgirio” meistrų komandos futbolininkas Rimantas Turskis.

Pagal turnyro reglamentą, šešetuko komandos buvo suskirstytos į du pogrupius ir tik po to varžomąsi dėl vietų.

“Nuo pirmos dienos išsiskyrė švedų komanda ir italų. Pastariesiems pritrūko sėkmės, tačiau jie mūsų turnyrą nuspalvino ryškiausiomis spalvomis”, – sakė pagrindinis turnyro organizatorius Dainius Gudaitis.

Į finalą pateko “Hammarby” ir HJK Helsinki ekipos, kurių likimą sprendė 11 metrų baudinių serija. Pastaroji irgi klostėsi dramatiškai. Suomiai neįmušė dusyk ir kai atrodė, jog švedai negali nelaimėti, jie taip pat įsigudrino pramušti du kartus bei serija prasitęsė iki pirmos klaidos.

Jau kitą savaitgalį dėl “Ateitis CUP” taurės varžysis trylikamečiai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS