Neįgaliesiems

„Ateitis CUP“ U-13 turnyre triumfavo „Atalanta“

Didžiausiame Baltijos šalyse vykstančiame tarptautiniame vaikų futbolo turnyre “Ateitis CUP” šį savaitgalį varžėsi trylikamečiai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Azerbaidžano, Suomijos ir Italijos.

Pastarajai šaliai atstovavo dvi ekipos: Brešijos “Voluntas Montichiari” ir daugkartinė šio turnyro nugalėtoja Bergamo “Atalanta”. Pastaroji triumfavo ir šiemet, finale 1:0 nugalėjusi Roko Garasto treniruojamus Nacionalinės futbolo akademijos auklėtinius.

„Džiaugiuosi, jog Lietuvoje apskritai vyksta tokie turnyrai kaip „Ateitis CUP“. Komplimentai organizatoriams. Mums turnyro pradžia buvo šiek tiek sudėtingesnė, bet su kiekvienomis rungtynėmis žaidėjai atsikratė įtampos

Pačios geriausios rungtynės mums buvo pusfinalis, kuomet futbolininkai žaidė atsipalaidavę ir mėgavosi savo žaidimu.

Finalas mums buvo geresnis, jei kalbėtume apie žaidimo kokybę nei prieš pusmetį, kuomet irgi teko rungtyniauti prieš Bergamo „Atalanta“ ekipą.

Visgi jaudulys vėl buvo ne mūsų pusėje, be to ir varžovas buvo ganėtinai pajėgus. Apskritai, rungtynės su tokiais varžovais labai gera patirtis“, – po turnyro mintimis dalinosi NFA-2004 vyriausiasis treneris Rokas Garastas.

Mažajame finale BFC „Daugavpils“ trylikamečiai 3:1 įrodė pranašumą prieš „Voluntas Montichiari“ jaunuosius futbolininkus.

Apdovanojimus nugalėtojams ir prizininkams įteikė ne vienus metus Italijoje rungtyniavęs naujasis LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

Septynis savaitgalius iš eilės vykstantis turnyras kitą savaitgalį sukvies keturiolikmečius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS