Neįgaliesiems

Atidarytas rekonstruotas Jurbarko stadionas

Rugpjūčio 24 dieną iškilmingai atidarytas rekonstruotas Jurbarko miesto stadionas.

Siekiant įamžinti Jurbarke gimusio lakūno, Lietuvos kariuomenės kapitono, parašiutininko, futbolo žaidėjo, trenerio, Lietuvos vyrų futbolo rinktinės kapitono Romualdo Marcinkaus atminimą, stadioną ketinama pavadinti jo vardu.

„Stadiono atidarymo šventės Jurbarko sporto bendruomenė laukė labai ilgai. Teko įveikti įvairias kliūtis, tačiau tai, ką matote šiandien, yra bendro Jurbarko rajono savivaldybės ir Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro darbo rezultatas. Tikiu, kad šis stadionas taps nauja traukos vieta ir tikru sporto centru ne tik jurbarkiečiams, bet ir visai Lietuvai“, – sveikinimo kalboje sakė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

Stadiono atidarymo šventę įprasmino sportininkų eisena Jurbarko miesto gatvėmis, atidarymo iškilmių dalyviai turėjo unikalią galimybę stebėti parašiutininkų ir Lietuvos karinių oro pajėgų sraigtasparnio  pasirodymus.

Stadione pristatytos Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro kultivuojamos sporto šakos, sužaistos pirmosios regbio ir futbolo rungtynės.

Iškilmėse ir simboliniame juostelės nukirpime dalyvavo ir iš Jurbarko kilęs Lietuvos futbolo federacijos Techninio skyriaus direktorius Raimondas Statkevičius.

jurbarkas.lt inf. ir nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS