Atkaklioje kovoje nusileido latvėms

Lietuvos WU-17 (2001 m. gimimo ir jaunesnės) rinktinei pirmosios rungtynės Baltijos taurėje nesusiklostė sėkmingai –  teko pripažinti Latvijos komandos pranašumą.

Latvės rezultatą savo naudai pakreipė 20 minutę, kai Lietuvos vartininkė Dominyka Vaiginytė prasižengė baudos aikštelėje, o paskirtą baudinį realizavo Linda Linina.

Nors lietuvės neužsidarė savo aikštės pusėje ir turėjo galimybių išlyginti rezultatą, antrajame kėlinyje varžovės buvo kokybiškesnės paskutinėje atakos fazėje ir sudavė antrą smūgį 64 minutę, kai pasižymėjo Samanta Rozenburga.

Ievos Kibirkšties auklėtinės kovėsi iki galo ir per pridėtą laiką joms pavyko sušvelninti rezultatą, kai į savus vartus įsimušė Nelle Treimane. Tačiau laiko lietuvėms neužteko išlyginti rezultatą, tad teko nuryti pralaimėjimo piliulę.

Ketvirtadienio ankstyvą popietę Lietuvos komanda paskutiniajame varžybų mače susitiks su turnyro šeimininke Estija.

Lietuva WU-17 – Latvija 1:2 (0:1)
TNTK stadionas, Talinas
Teisėja – Reelika Turi
Įvarčiai: 20 min. L. Linina (0:1), 64 min. S. Rozenburga (0:2), 90+3 min. N. Treimane (į savo vartus, 1:2)

Įspėtos: 19 min. D. Vaiginytė (Lietuva), 28 min. M. Ragauskaitė (Lietuva), 49 min. D. Aidukaitė (Lietuva), 82 min. D. Skribina (Latvija).

Lietuvos sudėtis: Dominyka Vaiginytė, Eva Jakaitė, Gintarė Blažytė, Dorotėja Aidukaitė (52 min. Karolina Kunelytė), Erika Deventinaitė (38 min. Judita Sabatauskaitė), Silvija Šafranovič, Gabija Toropovaitė, Milita Ragauskaitė (75 min. Monika Markevičiūtė), Ugnė Lazdauskaitė (65 min. Karolina Sarkanaitė), Gabrielė Ragauskaitė, Loreta Rogačiova. Atsargoje: Marija Galkina, Monika Bačkieriūtė, Greta Markauskaitė.