"Atlantas" sugrįžo į pergalių kelią

22-ajame „SMScredit.lt A lygos“ ture Klaipėdos „Atlantui“ pavyko nutraukti trejų nelaimėtų rungtynių seriją.

K. Tretjakas/alyga.lt

Atlantiečiai, pagal pelnytus taškus sugrįžę į trečią turnyro lentelės vietą, išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo penktoje pozicijoje žengiantį Kauno „Stumbrą“.

Šeimininkai buvo gerokai nukraujavę: šiame mače negalėjo rungtyniauti traumą patyręs puolėjas Alexandre‘as Kore, o Abdulas Basitas ir Rimvydas Sadauskas buvo diskvalifikuoti. Savo ruožtu „Atlanto“ komandoje į vartų stačiakampį po pertraukos grįžo Povilas Valinčius, pakeitęs Marių Adamonį.

Dvikova prasidėjo svečių atakų škvalu. Pirmasis virš vartų smūgiavo Rokas Gedminas, netrukus „Stumbro“ vartininkas Rafaelis Broetto turėjo atmušti iš gana artimos distancijos Domanto Šimkaus ir to paties R. Gedmino smūgiuotus kamuolius.

Vis dėlto 9-ąją minutę atlantiečiams pavyko pelnyti greitą įvartį. Svečiams įžaidus kampinį, Marius Papšys pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur nuo varžovo atitrūkęs Andrius Bartkus smūgiavo sėkmingai.

Kiek vėliau pavojingai šalia vartų pažeme spyrė M. Papšys, o „Stumbro“ komandoje ryškiau išsiskyrė Klaudijus Upstas bei Robertas Vėževičius. Pirmasis futbolininkas rungtyniavo aktyviai dešiniajame krašte, o buvęs „Atlanto“ saugas sykį smūgiavo iš toli ir pakovodavo „antrame aukšte“ baudos aikštelėje.

Kėliniui artėjant į pabaigą, atlantiečiai turėjo puikią progą padvigubinti rezultatą. M. Papšys suklaidino varžovą ir perdavė kamuolį link D. Šimkaus, tačiau saugui smūgis iš kelių metrų nepavyko – R. Broetto šiaip ne taip apsigynė.

Antrasis kėlinys buvo lėtesnis – futbolininkams greitą žaidimą trukdė demonstruoti klampi aikštė. Mariano Baretto atliko keletą keitimų, tačiau jie apčiuopiamos nedavė, kadangi svečių gynėjai užgesindavo visas aštresnių atakų užuomazgas.

Savo ruožtu Konstantinas Sarsanija su keitimu pataikė – Skirmantui Rakauskui prireikė vos minutės, kad pasižymėtų. 80-ąją minutę S. Rakauskas po Ovidijaus Verbicko perdavimo standartinės padėties metu tiksliai smūgiavo vienu lietimu, įtvirtindamas svečių pergalę.

„Atlantas“ šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone Kauno klubą įveikė visus keturis kartus.