Neįgaliesiems

Atnaujino ryšius Vokietijoje

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) atstovai antradienį lankėsi Vokietijos futbolo sąjungos (DFB) būstinėje, kur aptarė potencialius bendradarbiavimo klausimus.

Nuotraukoje iš kairės – R. Statkevičius, M. Weidneris, F. Curtiusas ir N. Dunauskas

DFB biure Frankfurte LFF generalinis direktorius Nerijus Dunauskas ir LFF techninis direktorius Raimondas Statkevičius susitiko su DFB generaliniu direktoriumi Friedrichu Curtiusu ir DFB trenerių mokymo vadovu Markusu Weidneriu.

Pasak N. Dunausko, LFF ir DFB bei kai kurios jos narės žemių asociacijos bendradarbiavo ir anksčiau, tačiau abiejų organizacijų vadovai praėjusių metų pradžioje pasikeitė, tad šiuo vizitu nutarta ankstesnius ryšius atnaujinti.

„Susitikimas buvo pažintinis, tačiau produktyvus. Aptarėme sritis, kuriose LFF ir DFB ar jos narės galėtų bendradarbiauti ir sutarėme dėl tolimesnių žingsnių. Mus labiausiai domina jaunųjų žaidėjų meistriškumo ugdymo, trenerių tobulėjimo, moterų futbolo vystymo klausimai, kuriuose Vokietija rodo pavyzdį visam pasauliui“, – sakė N. Dunauskas.


LFF generalinis direktorius N. Dunauskas ir DFB generalinis direktorius F. Curtiusas

LFF vadovai siekdami pasisemti gerosios praktikos lankėsi ir kitose šalyse, kurios priskiriamos prie Europos futbolo elito, su tikslu pasisemti gerosios praktikos.

„Anksčiau buvome susitikę su Anglijos, Olandijos, Belgijos federacijų atstovais. Norime užmegsti glaudesnius ryšius ir iš pirmų lūpų sužinoti apie šiose šalyse taikomą praktiką įvairiose srityse. Kalbamės apie opiausias futbolo problemas ir iššūkius bei jų sprendimo būdus“, – pasakojo N. Dunauskas.

Kitam tokio pobūdžio vizitui LFF atstovai planuoja aplankyti vieną iš Skandinavijos šalių.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS