Neįgaliesiems

Atnaujinta LFF sąžiningo žaidimo mokymų žaidėjams platforma

LFF tęsia elektroninius Sąžiningo žaidimo mokymus, skirtus manipuliacijų rungtynėmis prevencijai.

2022 m. sezone elektroninius LFF Sąžiningo žaidimo (Integrity) mokymus sėkmingai baigė virš 2000 žaidėjų. Prieš 2023 m. sezoną mokymai, parengti bendradarbiaujant su Sportradar kompanija, yra atnaujinti, todėl visi futbolininkai ir futbolininkės, žaidžiantys futbolą Lietuvoje, kviečiami išbandyti atnaujintą elektroninių mokymų versiją.

Šiais mokymais siekiama paaiškinti, kas yra manipuliavimas rungtynėmis, pristatomos susijusios grėsmės bei patariama, kaip apsisaugoti bei kaip reaguoti susidūrus su manipuliavimu futbolo rungtynėmis. Taip pat mokymai supažindina su LFF taisyklėmis, kurios reglamentuoja atsakomybę už dalyvavimą lažybose iš futbolo ir manipuliavimą futbolo rungtynėmis. Taigi, švietimo pagalba siekiama prisidėti prie manipuliavimo rungtynėmis reiškinio užkardymo Lietuvos futbole ir už jo ribų.

Prisijungti prie mokymų platformos galima LFF interneto puslapio skiltyje „Mokymai“.  Kiekviename skyriuje yra video pamokėlė ir klausimų-atsakymų dalis. Peržiūrėti mokymų programą ir atsakyti į klausimus užtrunka 45-60 min. Mokymus galima peržiūrėti ir atsakyti į klausimus bet kuriuo metu futbolininkui ar futbolininkei patogioje vietoje.

Iškilus klausimams ar norint pranešti apie manipuliacijų atvejus Lietuvos futbole prašome kreiptis į LFF Integrity adresu: integrity@lff.lt

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS