Neįgaliesiems

Atranka į Regionų pirmenybes pritraukė Vilniaus regiono futbolininkus

Pirmieji pasiruošimą vasario 4 dieną prasidėsiančioms Regionų pirmenybėms pradėjo Vilniaus regiono žaidėjai. Šiandien registruoti 48 žaidėjai sudalyvavo atrankoje į Vilniaus regiono U-15 komandą.

Atranką surengė komandos treneriai Vaidas Sabaliauskas ir Artūr Chatkevič, kuriuos nudžiugino kandidatų gausa bei jų motyvacija kovoti dėl vietos 22 žaidėjų sąraše. Savo meistriškumą pademonstravo atvykę žaidėjai iš FK „Švenčionėlių“, Vilniaus FM, Baltijos FA, FM „Žaibo“ ir FA „Žalgiriečio“.

Atranką atidžiai stebėjo būrys žaidėjų tėvų ir futbolo mokyklų atstovų, LVJFA direktorius Deimantas Bička, Lietuvos vaikinų (U-21) rinktinės treneris Caritas Falchas ir jo asistentas Andrius Skerla, vartininkų treneris Mantas Tamulionis.

„Tai yra itin svarbus renginys, kuris turėtų būti prioritetinis. Mūsų ateities pamatas yra išsirinkti žaidėjus ir dirbti su jais. Šis trenerių darbas yra labai svarbus, nes būtent čia ir dabar mes suformuojame vaikams mąstyseną bei įrankius, kurie nulems juos kaip futbolo žaidėjus ir asmenybes. Paskiau mes galėsime pasirinkti žaidėjus rinktinei, kai jie žais klubuose ir suteiksime jiems platformą atskleisti savo galimybes“, – atsiliepė C. Falchas.

Pirmenybes organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA). Pagrindiniai projekto tikslai yra Lietuvos jaunių rinktinių kandidatų peržiūra, trenerių įtraukimas į rinktinės kandidatų peržiūros procesą, trenerių diskusijos.

Roberto Každano nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS