Atsinaujino moterų I lygos pirmenybės

Po vasaros pertraukos atsinaujino LMFA Pirmos lygos varžybos. Vienos iš pirmenybių lyderių, panevėžietės iškovojo savo ketvirtąją pergalę.

Vakarų regiono grupės 5-ame ture savo 12-ąjį tašką iškovojo Panevėžio FA-SG-FK „Panevėžys“ ekipa. Aukštaitės po sėkmingo antro kėlinio nugalėjo Klaipėdos FM-FK „Atlantą“ rezultatu 4:0. Karilė Liužinaitė išsiskyrė hetriku, vieną įvartį pelnė Marija Stankevičiūtė.

LMFA Pirmoje lygoje žaidžia po penkias komandas Centro, Rytų, Vakarų regionuose dviejų ratų sistema (10 turų). 1–2 vietas regionuose užėmusios komandos bei dvi stipriausios 3-ias vietas užėmusios komandos rudenį pateks į varžybų ketvirtfinalį, o į jį nepatekusios komandos žais dėl 9–15 vietų paguodos etape.

Šių metų pirmenybių rezultatus, statistiką ir tvarkaraščius galima sekti svetainėje www.lietuvosfutbolas.lt.