Atsinaujino Moterų Pirmos lygos kovos

Rugsėjo 2 ir 3 dienomis buvo sužaistos Lietuvos moterų Pirmos lygos 4 turo rungtynės. Rytų zonos lyderė Vilniaus MFA „Žalgiris-2“ patyrė pirmą pralaimėjimą, o Vakarų zonoje ir toliau koja kojon žengia Tauragės VJSM ir Alytaus SRC-MFK.

Sostinės derbyje nutrūko trijų iš eilės MFA „Žalgirio-2“ pergalių serija. Žalgirietės nusileido 0:1 Vilniaus FM ekipai, kurios gretose įvartį pelnė Eva Petrik. Kitose 4 turo rungtynėse Ukmergės SC-„Keliai“ nepasigailėjo pirmenybių autsaiderės Nemenčinės „Rūtos“ ir išvykoje laimėjo rezultatu 14:0. Paulina Potapova pelnė 4 įvarčius, o „hetrikus“ atliko Gabija Toropovaitė, Jolita Malinauskaitė ir Alina Neznanova.

Po 4 turo Rytų zonoje tebepirmauja žalgirietės (9 taškai), bet prie jų priartėjo Ukmergės SC-„Keliai“ ir Vilniaus FM (po 7 taškus). Taškų dar nepelniusios Nemenčinės futbolininkės prarado šansus pakilti iš paskutinės vietos.

Vakarų zonoje tęsiasi tauragiškių ir alytiškių ginčas dėl pirmos vietos. Nors Tauragės VJSM pirmavo po pirmo kėlinio 4:1, antrajame kėlinyje alytiškės sugebėjo išlyginti rezultatą  4:4. Tauragiškių gretose „hetriką“ atliko Karolina Zelbaitė, o alytiškių gretose svarbų dublį pelnė Odeta Kalendauskaitė.

NFA stadione įvyko rungtynės tarp Vilkaviškio „Šešupės-Čyčkų“ ir Kauno FM. Pirmajame kėlinyje įvarčiai nekrito, tačiau po pertraukos kaunietės pelnė net 7 įvarčius ir iškovojo svarbią pergalę. Nugalėtojų gretose dubliu išsiskyrė Eva Jakaitė.

Šiuo metu Vakarų zonoje pirmauja po 8 taškus turinčios Tauragės VJSM ir Alytaus SRC-MFK. Kauno FM turi 6 taškus ir išsaugo galimybę pakilti iš trečiosios vietos. Vilkaviškio atstovės pirmenybėse dar neiškovojo taškų.

Pirmos lygos komandos liko sužaisti po 2 rungtynes. Dvi stipriausios Rytų ir Vakarų zonų komandų pelnys kelialapius į turnyro pusfinalius, kurie vyks spalio 6 dieną.