Neįgaliesiems

Atsinaujino SHARP Elitinės jaunių lygos čempionatas

Šiauliuose sužaistos dvejos 15 turo rungtynės. Kristupas Mantinis ir Julijus Tamošiūnas išplėšė pergales SHARP Elitinės jaunių lygos komandoms-lyderėms.

Šiauliuose sužaistos dvejos 15-ojo turo rungtynės. Kristupas Mantinis ir Julijus Tamošiūnas išplėšė pergales SHARP Elitinės jaunių lygos komandoms-lyderėms.

EJL U17 diviziono dvikova tarp Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ ir SM „Tauras“-„Kauno Žalgiris“ baigėsi rezultatu 3:2. Astijus Cvetkovas pasižymėjo dubliu, o svečių gretose įvarčius mušė Povilas Gavorka ir Matas Dedura. Lemiamą įvartį 80+1 min. pelnė Kristupas Mantinis, atnešusį šiauliečiams 12 pergalę.

Kauniečiai atsirevanšavo EJL U15 diviziono dvikovoje. Julijus Tamošiūnas pelnė vienintelį įvartį, kuris SM „Tauro“ auklėtiniams suteikė 13-ąją pergalę sezone. Vaikinai surengė tradicinę fotosesiją grįžtant namo.

Kapitonas Aurimas Jurkevičius pakomentavo: „Buvo smagu, kelionė buvo ilga ir nuobodi, bet atsipirko viskas rungtynėmis. Mintys buvo, kad nereiktų nuvertinti varžovo ir atiduoti visas jėgas. Šiauliai tikrai žaidė gerai ir tvirtai, todėl buvo sunku su jais varžytis, bet sugebėjome juos palaužti vienu momentu ir pelnyti įvartį, kai kamuolys po smūgio atšoko kitam žaidėjui“.

Visa čempionato statistika pateikiama www.lietuvosfutbolas.lt svetainėje. 

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS