Neįgaliesiems

Atsinaujins Regioninių treniruočių centrų projektas

LFF Kauno treniruočių centre kovo 30 dieną surengtas susirinkimas su treneriais, kurie šiemet darbuosis jauniesiems futbolininkams skirtame Regioninių treniruočių centrų projekte.

LFF Techninio departamento surengtame susirinkime dalyvavo 16 futbolo trenerių – po keturis iš kiekvieno regiono.

Treneriams projekto vadovas Lukas Artimavičius pristatė visą 2022 metų projekto struktūrą, organizavimą bei treniruočių datas, laikus ir vietas. Lietuvos moterų futbolo techninis direktorius Danielis Wimmeris aptarė projekto techninę dalį apie treniruočių pobūdį, atvirųjų treniruočių principus ir pakitimus.

Vienas svarbiausių projekto pokyčių – šiais metais dalyvauti atvirosiose treniruotėse galės kartu tam tikro amžiaus vaikinai ir merginos.

„Turėjome naudingą diskusiją su treneriais apie praėjusius ir ateinančius projekto veiklos metus. Po teorijos išdėstymo turėjome praktinius užsiėmimus aikštėje. Projekto dalyviams pristatėme atvirųjų treniruočių organizaciją, akcentus, trenerio poziciją bei tikslus“, – apžvelgė projekto vadovas Lukas Artimavičius.

Artimiausios regioninės treniruotės 2009 ir 2010 m. gimusiems žaidėjams vyks balandžio mėnesį Vilniuje ir Kaune, bei gegužės mėnesį Panevėžyje ir Klaipėdoje. Apie žaidėjų registraciją į treniruotes bus paskelbta futbolo organizacijoms atskiru pranešimu.

Renginių tvarkaraštis:

Balandžio 27 d. 13:00 val. Vilniaus LFF stadionas (Stadiono g. 2);

Balandžio 28 d. 12:00 val. LFF Kauno treniruočių centras (Aukštaičių g. 51);

Gegužės 4 d. 13:00 val. FA „Panevėžys“ stadionas (Smėlynės g. 2B);

Gegužės 5 d. 13:00 val. Klaipėdos FM aikštynas (Paryžiaus Komunos g. 16A).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS